MX Keys Mini je kompaktna brezžična tipkovnica, ki se ponaša z odličnimi nizkoprofilnimi tipkami z zaobljeno obliko in gladko teksturo. Narejena je za udobno tipkanje, saj ponuja izjemno stabilnost in odzivnost. Opremljena je s pametno osvetlitvijo in tehnologijo Flow, s katero lahko MX Keys Mini uporabljate na več napravah hkrati. Povežete jo lahko s tehnologijo Bluetooth ali sprejemnikom Logi Bolt.
Lastnosti:
- Izjemno kompatktna zasnova - tipkovnica zagotavlja bolj udobno držo in zavzame manj prostora na mizi, ki ga lahko izkoristite za miško
- Gladke zaobljene tipke zagotavljajo, da je vsak pritisk na tipko naraven in natančen
- Izjemna stabilnost tipkovnice in tipk, ki zagotavlja manj glasno tipkanje - celotno ohišje tipkovnice drži skupaj ena kovinska plošča
- Pametne funkcijske (Fn) tipke, med drugim tipke za vklop/izklop mikrofona, proženje nareka (za pretvorbo v besedilo) in vstavljanje emoji-jev
- Pametna osvetlitev se samodejno prilagaja svetlobnim pogojem okolice
- Tipkovnica ima zaradi varčevanja z energijo vgrajene senzorje bližine, da so tipke osvetljene le takrat, ko so vaše roke blizu tipkovnice
- S tehnologijo Logitech Flow lahko datoteke, besedilo ter slike premikate kar med različnimi računalniki, tudi z različnimi operacijskimi sistemi - tipkovnica sledi vaši miški, ki podpira tehnologijo Flow
- Priklop USB-C za polnjenje baterije, ki z enim polnjenjem zagotavlja delovanje do 10 dni, brez osvetlitve pa do 5 mesecev
- Možnost brezžične povezave prek tehnologije Bluetooth Low Energy ali USB sprejemnika Logi Bolt (ni priložen)
- Združljiva z operacijskimi sistemi Windows 10 ali novejšim, macOS 10.15 ali novejšim, Chrome OS™, Linux®, iPadOS® 14 ali novejšim, iOS® 13.4 ali novejšim in Android™ 5.0 ali novejšim
- Gumb Easy Switch omogoča hiter preklop med tremi povezanimi napravami
- Stikalo za vklop/izklop
- Indikatorski lučki za Caps Lock in stanje baterije
Paket vsebuje:
- Tipkovnica Logitech MX Keys Mini
- USB-A v USB-C polnilni kabel
- Dokumentacija
Splošno:
Lokalizacija tipk: US inter. - SLO gravura
Vrsta tipkovnice: Navadna
Višina profila tipk: Nizka
Mehanska: Ne
Priklop: Bluetooth
Brezžična povezava: Da
Logitech Unifying: Ne
Logi Bolt: Da
Barva: bela
Oprema:
Indikatorske lučke: Caps Lock
Polnilne baterije: Da
Osvetljenost znakov: Da
Multimedijske tipke: Da
Naslon za zapestja: Ne
Pomožni zaslon: Ne
Sledilna ploščica/krogla: Ne
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206099036 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Uporabniški priročnik |
| Vključeni kabli | USB kabel vrste C |
| Zahtevan operacijski sistem | Linux Android 5.0 ali kasnejša Chrome OS Apple Mac OS 10.15 or Later Microsoft Windows 10 or Later Apple iOS 13.4 or Later Apple iPadOS 14 or Later |
| Povprečen čas delovanja baterije | Up to 5 mesecev |
| Funkcije tipk | Tihi način Dictation |
| Funkcije tipkovnice | Osvetljeni Zaznavanje bližine roke Senzor svetlobe okolice Gumb Bluetooth za enostavno preklapljanje Popolna kap Nastavljiva osvetlitev ozadja Tipke Emoji |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Teža | 0.4 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Vmesnik | USB tipa C |
| Barva original | Pale Grey |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 131.95 mm |
| Višina (mm) | 20.97 mm |
| Širina (mm) | 295.99 mm |
| Nazivna teža | 0.5064 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206099036 |
| Bruto teža paketa (kg) | 3 kg |
| Dolžina škatle (mm) | 324 mm |
| Širina škatle (mm) | 161.4 |
| Višina škatle (mm) | 155.4 mm |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Združljivost platforme | PC |
| Zahteva operacijski sistem | Operacijski sistem Linux Android 5.0 ali novejša različica Operacijski sistem Chrome Apple Mac OS 10.15 ali novejša različica Microsoft Windows 10 ali novejša različica Apple iOS 13.4 ali novejša različica Apple iPadOS 14 ali novejša različica |
| Skladne naprave | PC Mac |
| Zahteva periferne naprave | Bluetooth Adapter Internetna povezava za prenos izbirne programske opreme |
| Lokalizacija | Slovenščina Mednarodna angleščina |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth |
| Vgrajene Naprave | LED indikator |
| Zunanja barva | Bledo siva |
| Vključena Dodatna Oprema | Uporabniški priročnik |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa C |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.7 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.4 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 3 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.1 kg |
| Paketi v škatli | 4 |