Tipkovnica MX Keys S vsebuje nizke sferično vbočene in tihe tipke, ki se prilegajo prstom in omogočajo natančno hitro tipkanje. Tipkovnica omogoča tudi ustvarjanje pametnih akcij (Smart Actions), ki pospešijo vsakodnevne ukaze z enostavnim pritiskom gumba.
Tipke so osvetljene v beli barvi. Ko se roke približajo tipkovnici, se tipke samodejno osvetlijo in prilagodijo moč glede na svetlobo v okolici. Osvetlitev je mogoče tudi dodatno prilagajati v aplikaciji Logi Options+. Nizek profil tipkovnice je ojačan z aluminijasto zgornjo ploščo, da se med tipkanjem ne krivi in ne premika.
Uporaba tipkovnice je mogoča z različnimi napravami: od računalnikov, telefonov in tablic. Omogoča povezavo z USB-A Logi Bolt sprejemnikom ali z Bluetooth povezavo. Med napravami se enostavno preklaplja z uporabo posebnih tipk, naenkrat pa je seznanjena s tremi napravami. Baterija ji omogoča do 10 dni uporabe z uporabo osvetlitve in do 5 mesecev z izklopljeno osvetlitvijo. Polni se z USB-C kablom.
MX Master 3S je opremljena s Quiet Click tehnologijo, ki zaduši 90% zvoka ob kliku, vseeno pa pusti enak občutek na gumbu. Opremljena je tudi z MagSpeed elektromagnetnim koleščkom, ki omogoča drsenje po tisočih straneh brez napora.
Miška je opremljena z izjemno natančnim 8K senzorjem, ki omogoča uporabo na različnih površinah, tudi na steklu (min. 4mm debeline). Občutljivost za vsakega posameznika in resolucijo zaslona se lahko nastavi tudi posebej v aplikaciji Logi Options.
Miška se lahko poveže preko Bluetooth ali Logi Bolt USB sprejemnika. Omogoča povezavo in preklaplanje med tremi napravami. Baterija omogoča do 70 dni uporabe, v 1 minuti pa se napolni za 3h uporabe.
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206112445 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | USB sprejemnik Palm rest Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | USB Type A to Type C Cable |
| Zahtevan operacijski sistem | Linux Chrome OS Apple Mac OS 10.5 or later Apple iOS 14 or Later Microsoft Windows 10 or Later Apple iPadOS 14 or Later Android 8.0 or Later |
| Povprečen čas delovanja baterije | Up to 5 mesecev |
| Funkcije tipkovnice | Osvetljen Gumb za preprost preklop na Bluetooth PerfectStroke LED Power Indicator Multi-Device Support |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Vrsta kazalne naprave | Miška |
| Zahtevane zunanje naprave | USB vhod Internetna povezava za neobvezno nalaganje programske opreme |
| Največja zmogljivost pri temenskem toku | 1500 mA/h |
| Teža | 1,4 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Vmesnik | USB tip C |
| Barva original | Grafit |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 131.63 mm |
| Višina (mm) | 20.5 mm |
| Širina (mm) | 430.2 mm |
| Nazivna teža | 0.81 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206112445 |
| Tip | Namizni |
| Bruto teža paketa (kg) | 7.3 kg |
| Tehnologija baterije | Litij-polimer |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Funkcije miške | Kolesce za pomikanje |
| Lokalizacija | US English |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth / RF |