ASUS ROG Strix XG32UQ je 32" monitor z IPS panelom s kontrastnim razmerjem 1000:1, ki prikazuje 4K resolucijo 3840 x 2160 px. Zaslon prikazuje 96% DCI-P3 barvni spekter z bolj živimi in življenskimi barvami.
Zaslon omogoča visoko frekvenco osveževanja do 160 Hz, kar bo zagotovilo gladko gibanje in jasnejšo sliko za prednost pri igranju prvoosebnih, dirkaških in športnih iger. HDR600 poskrbi za širši barvni spekter in bolj intenzivne barve, boljše črnine in svetlejše beline z najvišjo svetlilnostjo 600 nit.
Monitor omogoča igranje iger v 4K @ 120Hz na najnovejših igralnih konzolah, na računalnikih pa do 160Hz. DSC tehnologija ob priklopu na DisplayPort pa omogoča 4K grafiko s samo enim kablom. Na stojalu je tudi 1/4" navoj za namestitev kamere ali drugega dodatka za enostavnejše streamanje.
Ker je zasnovan za gaming, ima zaslon številne funkcije namenjene izboljšanju igranja. Podpira ShadowBoost, GamePlus, GameVisual, ponuja zmanjšanje modre svetlobe in zmanjšuje utripanje. Stojalo monitorja je ergonomsko in omogoča spremembo višine, naklona in obrat levo-desno, kompatibilen pa je tudi z VESA nosilci.
| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711081848028 |
| Garancija | 3 leta |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni, Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | Napajalni kabel |
| Značilnosti zaslona | LED osvetlitev ozadja, HDCP Ready, Trace Free, Tehnologija brez utripanja, UHD, NVIDIA G-SYNC, Medla modra svetloba, GamePlus Technology, Extreme Low Motion Blur, Gamevisual Function, Shadow Boost, AMD FreeSync Premium Pro, VRR Technology |
| Skladnost monitorja s standardi | VESA FDMI |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Teža | 8,9 kg |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Poraba energije pri delovanju | 35 W |
| Globina (mm) | 87.1 mm |
| Višina (mm) | 428.5 mm |
| Širina (mm) | 728.2 mm |
| Nazivna teža | 5.77 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711081848028 |
| Bruto teža paketa (kg) | 13.2 kg |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Vrsta napajalnika | Napajanje |
| Dolžina paketa (mm) | 900 mm |
| Širina paketa (mm) | 526 mm |
| Višina paketa (mm) | 226 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 900 mm |
| Širina škatle (mm) | 526 mm |
| Višina škatle (mm) | 226 mm |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 0.5 W |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| HDMI | 2 (HDMI (Tip A)) |
| Najvišja ločljivost | 3840 x 2160 |
| Ergonomske lastnosti | Nagib, Nastavljiva višina, Vrtljivo |
| Vmesnik FDMI | 100x100mm |
| DisplayPort | 1 |
| EPREL | 1280422 |
| Vrsta matrike | IPS |
| Gledljiva dolžina diagonale | 32" |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.1845 mm |
| Število barv | 10-bit (1.073B) |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 160 Hz |
| Najvišja horizontalna frekvenca | 350 kHz |
| Najnižja horizontalna frekvenca | 30 kHz |
| Svetlost slike | 600 kandel / m² |
| Maksimalen horizontalni zorni kot | 178 ° |
| Maksimalen vertikalni kot gledljivosti | 178 ° |
| Čas odzivnosti | 1 ms |
| Obdelava zaslona | Anti-glare |
| Razmerje slike | 16:09 |
| Varnostne lastnosti | Kensington ključavnica |
| Gamut | SRGB 130%, DCI-P3 96% |
| Dinamično kontrastno razmerje | 1 000 000 : 1 |
| Najvišja vertikalna frekvenca | 160 Hz |
| Najnižja vertikalna frekvenca | 47 Hz |
| Večkanalni pregled | Slika po sliki (PBP), Slika v sliki (PIP) |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Diagonala zaslona | 32" |
| Najnižja poraba energije | 0.5 W |