Elementi s tekočimi kristali v hitrem IPS zaslonu se preklapljajo do 4x hitreje v primerjavi z običajnimi IPS paneli. S tem dosegajo hitrejši odziv in hitro frekvenco osveževanja, ki omogoča, da je mogoče uživati v najnovejših hitrih igrah z izjemno tekočo grafiko brez zamikov.
Monitor podpira Nvidia Adaptive-sync in AMD FreeSync Premium tehnologijo za gladek prikaz grafike brez trganja in z nizkimi zakasnitvami. ELMB tehnologija pa poskrbi za 1ms odzivni čas in zmanjšuje zabrisane robove za bolj ostro grafiko predmetov in bolj tekoče igranje.
Monitor omogoča različne načine priklopa. Vsebuje dva HDMI 2.0 in en DisplayPort 1.2 vhod. Prav tako omogoča priklop 3.5 mm kabla za slušalke, mikrofon ali zvočnike.
Tehnologija Variabilni Overdrive omogoča zaslonu, da se dinamično prilagaja nastavitve ob spremembi sličic na sekundo. Slika tako zgleda bolj konsistentno, grafike in animacije pa so bolj gladke.
| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711081766674 |
| Garancija | 3 leta |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni, Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | Napajalni kabel |
| Značilnosti zaslona | LED osvetlitev ozadja, Full HD, HDCP Ready, Trace Free, Tehnologija brez utripanja, NVIDIA G-SYNC, Medla modra svetloba, GamePlus Technology, GameFast Input Technology, Extreme Low Motion Blur, Color Temperature Selection, Gamevisual Function, AMD FreeSync Premium, QuickFit, Shadow Boost, VRR Technology |
| Skladnost monitorja s standardi | VESA FDMI |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Teža | 4,2 kg |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Poraba energije pri delovanju | 18 W |
| Globina (mm) | 178.6 mm |
| Višina (mm) | 392.3 mm |
| Širina (mm) | 540.9 mm |
| Nazivna teža | 3.62 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 40 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711081766674 |
| Bruto teža paketa (kg) | 5.9 kg |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Vrsta napajalnika | Napajanje |
| Dolžina paketa (mm) | 605 mm |
| Širina paketa (mm) | 416 mm |
| Višina paketa (mm) | 152 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 605 mm |
| Širina škatle (mm) | 416 mm |
| Višina škatle (mm) | 152 mm |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 0.5 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Tip A)) |
| Vrsta avdio izhoda | Stereo |
| Najvišja ločljivost | 1920 x 1080 |
| Ergonomske lastnosti | Nagib |
| Vmesnik FDMI | 100x100mm |
| DisplayPort | 1 |
| Izhodna moč na kanal | 2 W |
| EPREL | 1231117 |
| Vrsta matrike | IPS |
| Gledljiva dolžina diagonale | 23.8" |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.2745 mm |
| Število barv | 16.7 M |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 270 Hz |
| Najvišja horizontalna frekvenca | 255 kHz |
| Najnižja horizontalna frekvenca | 30 kHz |
| Svetlost slike | 350 kandel / m² |
| Maksimalen horizontalni zorni kot | 178 ° |
| Maksimalen vertikalni kot gledljivosti | 178 ° |
| Čas odzivnosti | 1 ms |
| Obdelava zaslona | Anti-glare |
| Razmerje slike | 16:09 |
| Vrsta oblike zvočnika | Integrirano |
| Varnostne lastnosti | Kensington ključavnica |
| Gamut | SRGB 99% |
| Najvišja vertikalna frekvenca | 270 Hz |
| Najnižja vertikalna frekvenca | 48 Hz |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Diagonala zaslona | 23.8" |
| Izhodna moč | 4 W |
| Najnižja poraba energije | 0.5 W |