|
Lastnosti:
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206052574 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | USB sprejemnik 1 AA baterija |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Potrebno število baterij | 1 |
| Funkcija gumba | Pomikanje |
| Teža | 0.091 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Število gumbov | 3 |
| Vmesnik | USB |
| Barva original | Modra |
| Lokacija naprave | Zunanji (avtomatičen) |
| Globina (mm) | 38.4 mm |
| Višina (mm) | 105.4 mm |
| Širina (mm) | 67.9 mm |
| Nazivna teža | 0.091 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206052574 |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.644 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 127 mm |
| Širina paketa (mm) | 89 mm |
| Višina paketa (mm) | 186 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 360 mm |
| Širina škatle (mm) | 100 mm |
| Višina škatle (mm) | 264 mm |
| Podprte klasifikacije baterijskih celic | AA |
| Število vključenih baterij | 1 |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Frekvenca | 2.4 GHz |
| Brezžična tehnologija | RF |