Ergonomsko oblikovana brezžična miška z senzorjem z 8000 DPI. Miška je opremljena s tihim klikom in magnetnim koleščkom za hitro drsenje po tisočih vrsticah. Senzor omogoča tudi uporabo na steklenih površinah in mizah. Nudi povezavo preko USB Logi Bolt sprejemnika ali Bluetooh povezave.
"Quiet Click" tehnologija
MX Master 3S je opremljena s Quiet Click tehnologijo, ki zaduši 90% zvoka ob kliku, vseeno pa pusti enak občutek na gumbu. Opremljena je tudi z MagSpeed elektromagnetnim koleščkom, ki omogoča drsenje po tisočih straneh brez napora.
8K senzor
Miška je opremljena z izjemno natančnim 8K senzorjem, ki omogoča uporabo na različnih površinah, tudi na steklu (min. 4mm debeline). Občutljivost za vsakega posameznika in resolucijo zaslona se lahko nastavi tudi posebej v aplikaciji Logi Options.
Brezskrbno povezovanje in polnjenje
Miška se lahko poveže preko Bluetooth ali Logi Bolt USB sprejemnika. Omogoča povezavo in preklaplanje med tremi napravami. Baterija omogoča do 70 dni uporabe, v 1 minuti pa se napolni za 3h uporabe.
Lastnosti:
Ergonomska miška, ki je primerna za celodnevno uporabo
Povezovanje preko Logi Bolt USB sprejemnika ali Bluetooth
Povezava preko Logi Bolt je enkriptirana
Miška je po obliki in teži enaka predhodnici MX Master 3
Baterija nudi do 70 dni uporabe. Polnjenje baterije z USB-C kablom
Darkfield senzor 200-8000 DPI
Miška vsebuje sedem gumov:
levi/desni klik, naprej/nazaj, preklop aplikacij, gumb koleščka, srednji klik
Pametni kolešček in stranski kolešček
Gumb za geste
Dimenzije: 124 x 84 x 51 mm
Masa: 141 g
Velikost miške:L
Vrsta miška: Navadna
Brezžična povezava: Da
Logi Bolt: Da
Priklop: USB-A in Bluetooth
Tip senzorja: Laser
Polnilne baterije: Da
Stranski gumbi: Da
Barva: grafitna
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206103726 |
| Garancija | 2 leti |
| Opis Izdelka | Logitech Master Series MX Master 3S - miška - 2,4 GHz, Bluetooth - grafit |
| Vključeni dodatki | USB sprejemnik Dokumentacija |
| Vključeni kabli | USB Type C - USB Type C Cable |
| Zahtevan operacijski sistem | Linux Chrome OS Apple Mac OS 10.15 or Later Microsoft Windows 10 or Later Apple iPadOS 14 or Later Android 8.0 or Later |
| Povprečen čas delovanja baterije | 70 dni |
| Najnižja & najvišja ločljivost gibanja | 200št. pik / palec8000št. pik / palec |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optičen |
| Teža | 0.2 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Število gumbov | 7 |
| Vmesnik | USB |
| Brezžični sprejemnik | Logitech Logi Bolt USB sprejemnik |
| Količina gumbov | 7 |
| Barva original | Grafitna |
| Reciklska vsebina izdelka | 27 % – izdelani iz reciklirane popotrošniške plastike |
| Ločljivost premikanja | 8000 dpi |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 124.9 mm |
| Višina (mm) | 51 mm |
| Širina (mm) | 84.3 mm |
| Nazivna teža | 0.141 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.03 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206103726 |
| Bruto teža paketa (kg) | 1.52 kg |
| Dolžina škatle (mm) | 246 mm |
| Širina škatle (mm) | 150 mm |
| Višina škatle (mm) | 190 mm |
| Tehnologija baterije | Litij-polimer |
| Vrsta napajalnih konektorjev | USB-C |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Dimenzije (WxDxH) | 8,43 cm x 12,49 cm x 5,1 cm |
| Vrsta Naprave | Miška - ergonomska |
| Funkcije | Palčno kolesce, funkcija kretenj, polnilna baterija, tehnologija Quiet Clicks, kolesec MagSpeed, prilagodljiv DPI, Logitech Darkfield Laser Tracking, tehnologija Easy-Switch, naslon za palec |
| Zahtevani Os | Android 8.0 (Oreo) ali novejši, Apple iPadOS 14 ali novejši, Apple macOS 10.15 ali novejši, Google Chrome OS, Linux, Windows 10 / 11 ali novejša različica |
| Garancija proizvajalca | 2-letna garancija |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth® |