Canyon WS-304 charging station can set you free from the chaos of charging cables. Due to foldable design it is very compact and you can easily take it in a trip. It works with most smartphones and all the devices compliant to the Qi standard, including iPhone, Apple Watch, and AirPods. It is a 3-in-1 station, so all your devices will fit onto the charging surfaces neatly thanks to its clever design. By the way, feel free to place your smartphone in any orientation you’d like and continue to use it. Effective charging distance is up to 8mm, so you can keep the cases on. The Chipvision intelligent chipset supports Quick Charge, effectively controls the charging parameters and prevents overheating. An antislip coating ensures the protection for your devices, and an LED ambient light allows you to control the situation just by a quick glance. Get it now and get rid of the annoying wires!




| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485015053 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni kabli | USB Type A to Type C Cable |
| Teža | 13.36 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Iced Pink |
| Globina (mm) | 28.58 mm |
| Višina (mm) | 132.51 mm |
| Širina (mm) | 75 mm |
| Nazivna teža | 0.168 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.068 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485015053 |
| Bruto teža paketa (kg) | 13.36 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 15 W |
| Vrsta napajalnika | Induction Charger |
| Marketing Model Name | WS-304 |
| Commercial Name | CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Iced Pink |
| Dolžina paketa (mm) | 120 mm |
| Širina paketa (mm) | 45 mm |
| Višina paketa (mm) | 208 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 475 mm |
| Širina škatle (mm) | 440 mm |
| Višina škatle (mm) | 270 mm |
| Vhodna frekvencae | DC 9/12 V |
| Nazivni vhodni tok | 1.5 A |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 920 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1280 |
| Vrsta napajalnih vhodov | USB tip C |
| Color box dimensions (mm) | 45x208x120 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.334 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 23 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1500x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 32 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2040x1200 mm |
| Vhodna napetost | DC 9/12 V |
| Ime tržnega modela | WS-304 |
| Trgovsko ime | CANYON wireless charger WS-304 15W 3in1 Iced Pink |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 3in1 |
| Količina zabojev na paleti (po zraku) (kos) | 23 |
| Količina pakiranj na paleti (po zraku) (kos) | 920 |
| Količina škatel na paleti (po morju) (kos) | 32 |
| Količina pakiranj na paleti (po morju) (kos) | 1280 |
| Bundle z | QC18W EU plug |
| Bruto teža posameznega pakiranja (kg) | 0.334 kg |
| Teža kartona (kg) | 13.36 kg |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | USB tipa C |
| V paketu z | QC18W EU plug |
| Vrsta napajalne naprave | Indukcijski polnilnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 15 W |
| Zunanja barva | Iced Pink |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa A na tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Dolžina pakiranja (mm) | 120 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 45 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 208 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.334 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.266 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 13.36 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.068 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 40 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |