|
This holder can be glued to your car's dashboard or windshield so you can see and reach your phone while you're driving your car. The installation is super easy - just make sure the surface is clean and put the sticky mount there. 4 powerful magnets will firmly hold your smartphone with the ability to rotate it by 360 degrees. 2 metal plates are included into the package to make the holder compatible with all modern smartphones.
Features:
• Easy installation
• Strong sticky bottom
• Adjustable 360° viewing
• Can be mounted on a dashboard and a windshield
• 2 metal plates in set




| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485004972 |
| Garancija | 2 leti |
| Marketing Model Name | CH-6 |
| Commercial Name | CANYON car holder CH-6 Magnetic Black |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 97 mm |
| Višina (mm) | 67.5 mm |
| Širina (mm) | 107 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Dolžina paketa (mm) | 92 mm |
| Širina paketa (mm) | 67 mm |
| Višina paketa (mm) | 132 mm |
| Teža | 9,14 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 480 mm |
| Širina škatle (mm) | 310 mm |
| Višina škatle (mm) | 365 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.14 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.013 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.027 kg |
| Paketov v škatli | 50 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485004972 |
| Color box dimensions (mm) | 67x132x92 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.169 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 24 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 1200 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 970x1245x1160 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 40 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 2000 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 970x1975x1160 mm |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| Kratek Opis | |AngleščinaCar Holder with 2 plates (rectangle/circle)Angleščina| |
| Paketov na paleto | 1440 |