This 2 in 1 wireless charger Canyon CNS-WCS202B will allow you to charge your gadgets quickly and safely and get rid of unnecessary wires on your desktop. You can charge 2 devices simultaneously. Thanks to the intelligent «Blande» chipset, each device will be assigned the optimal power capacity. As a result, gadget batteries will not overheat, which means they will last much longer. The charging station for multiple devices CNSWCS202B is compatible with any smartphone, including Apple iPhone or Samsung and AirPods or any earbuds that support the Qi standard. A sufficient charging distance up to 7 mm allows you to charge your phone without removing the case. The device is equipped with a USB-A to USB-C cable, USB 2.0. An excellent gadget for those who love order and appreciate minimalism!
Features:





| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485008659 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | USB kabel vrste C |
| Teža | 9.88 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 86 mm |
| Višina (mm) | 180 mm |
| Širina (mm) | 111 mm |
| Nazivna teža | 0.185 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.074 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 32 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485008659 |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.88 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 10 W |
| Vrsta napajalnika | Induction Charger |
| Marketing Model Name | WCS-202 |
| Commercial Name | CANYON wireless charger WS-202 10W 2in1 Black |
| Dolžina paketa (mm) | 185 mm |
| Širina paketa (mm) | 96 mm |
| Višina paketa (mm) | 120 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 499 mm |
| Širina škatle (mm) | 427 mm |
| Višina škatle (mm) | 206 mm |
| Vhodna frekvencae | DC 5/9 V |
| Nazivni vhodni tok | 3 A |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 640 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1152 |
| Vrsta napajalnih vhodov | USB tip C |
| Color box dimensions (mm) | 96x120x185 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.299 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 20 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1180x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 36 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2004x1200 mm |
| Vhodna napetost | DC 5/9 V |
| Ime tržnega modela | WCS-202 |
| Trgovsko ime | CANYON wireless charger WS-202 10W 2in1 Black |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 2in1 |
| Količina zabojev na paleti (po zraku) (kos) | 20 |
| Količina pakiranj na paleti (po zraku) (kos) | 640 |
| Količina škatel na paleti (po morju) (kos) | 36 |
| Količina pakiranj na paleti (po morju) (kos) | 1152 |
| Bruto teža posameznega pakiranja (kg) | 0.299 kg |
| Teža kartona (kg) | 9.88 kg |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | USB tipa C |
| Vključena Dodatna Oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Vrsta napajalne naprave | Indukcijski polnilnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 10 W |
| Zunanja barva | Črna |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Dolžina pakiranja (mm) | 185 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 96 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 120 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.299 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 9.88 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.074 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 32 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Material | Polikarbonata/Poliuretana/ABS plastika |