Meet the Canyon WS-305 charging station — a liberating solution to break free from the tangles of charging cables. Compatible with most smartphones and devices following the Qi standard, including iPhone, Apple Watch, and AirPods, this compact station is your ticket to charging simplicity. This charging station is a real multitasker and lets you charge up to three devices simultaneously. It supports Quick Charge technology, keeps your devices safe from overheating, and effectively controls the charging process. When folded up, WS-305 is pocket-size. You can shape it into a triangle, and it becomes a versatile phone holder, accommodating your device vertically or horizontally. Worried about keeping your cases on? No problem! The station's high effective charging distance ensures your devices charge effortlessly with their cases intact. Your gadgets are in good hands with the anti-slip coating, providing extra protection, and the LED ambient light keeps you informed at a glance. Ready to ditch those annoying wires now? Embrace the wireless charging revolution with the Canyon WS-305 charging station.








| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485014803 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni kabli | USB Type A to Type C Cable |
| Namenjen | IPhone 12 Series or later |
| Omrežna zaščita | Presežena napetost Presežena temperatura Presežni tok |
| Teža | 13.57 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 72.3 mm |
| Višina (mm) | 10 mm |
| Širina (mm) | 272 mm |
| Nazivna teža | 0.196 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.032 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.094 kg |
| Paketov v škatli | 36 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485014803 |
| Bruto teža paketa (kg) | 13.57 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 15 W |
| Vrsta napajalnika | Induction Charger |
| Marketing Model Name | WS-305 |
| Commercial Name | CANYON wireless charger WS-305 15W 3in1 Foldable Black |
| Dolžina paketa (mm) | 111 mm |
| Širina paketa (mm) | 61 mm |
| Višina paketa (mm) | 140 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 410 mm |
| Širina škatle (mm) | 320 mm |
| Višina škatle (mm) | 365 mm |
| Vhodna frekvencae | DC 9/12 V |
| Nazivni vhodni tok | 2 A |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 864 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1440 |
| Vrsta napajalnih vhodov | USB tip C |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Qi Standard Support Foldable |
| Color box dimensions (mm) | 61x140x111 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.363 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 24 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1430x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 40 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2070x1200 mm |
| Vhodna napetost | DC 9/12 V |
| Ime tržnega modela | WS-305 |
| Trgovsko ime | CANYON wireless charger WS-305 15W 3in1 Foldable Black |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 3in1 |
| Zaščita vezja | Prenapetost Previsoka temperatura Prekomerni tok |
| Količina zabojev na paleti (po zraku) (kos) | 24 |
| Količina pakiranj na paleti (po zraku) (kos) | 864 |
| Količina škatel na paleti (po morju) (kos) | 40 |
| Količina pakiranj na paleti (po morju) (kos) | 1440 |
| Matični izdelki(2) | AirPods |
| Bruto teža posameznega pakiranja (kg) | 0.363 kg |
| Teža kartona (kg) | 13.57 kg |
| Nadrejeni izdelki(3) | Apple Watch |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | USB tipa C |
| Vrsta napajalne naprave | Indukcijski polnilnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 15 W |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Standardna podpora Qi Zložljive |
| Vgrajene Naprave | LED indikator |
| Zunanja barva | Črna |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa A na tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Dolžina pakiranja (mm) | 111 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 61 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 140 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.363 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.196 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 13.57 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.032 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.094 kg |
| Paketi v škatli | 36 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Nadrejeni izdelki | IPhone 12 Series or later |