|
This high-quality charger is an essential device to have in a car. You can charge one device connected to your car’s lighter while driving. Smart design and trendy Orange and Black color combination will fit perfectly into the interior of your car.
Smart IC Technology
Built-in smart chip detects a type of charged device and delivers optimal electric current. Fastest charge and economy guaranteed!
Features:
• 1 USB port
• Input: 12-24V
• Output: 5V-1A
• Over-Voltage Protection
• Level 5 Energy Saving
Colors: CNE-CCA01W Orange-White, CNE-CCA01B Orange-Black


| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485003166 |
| Garancija | 2 leti |
| Marketing Model Name | C-01 |
| Commercial Name | CANYON car charger C-01 1A/2USB-A Black |
| Vrsta napajalnika | Avto napajalnik |
| Lokacija napajalnika | Vtični modul |
| Vhodna frekvencae | DC 12/24 V |
| Vrsta napajalnih vhodov | Pribor za prižigalnik cigaret |
| Izhodna napetost | DC 5 V |
| Število napajalnih izhodov | 1 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB tip A |
| Barva original | Črna / oranžna |
| Globina (mm) | 51.8 mm |
| Višina (mm) | 26.2 mm |
| Širina (mm) | 31.2 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Širina paketa (mm) | 33 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Teža | 3,2 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 500 mm |
| Širina škatle (mm) | 272 mm |
| Višina škatle (mm) | 268 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 3.2 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.015 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 84 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485003166 |
| Color box dimensions (mm) | 33x127x81 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.031 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 40 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3360 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1490x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 56 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4704 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2026x1200 mm |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |