|
Say hello to your new charging champ! This 65W adapter is here to make life easier by powering up to three devices at the same time: perfect for your phone, tablet, and laptop. Its compact design means you can take it anywhere without adding too much to your bag.
With its advanced GaN technology, it charges your devices quickly and efficiently, all while staying small and lightweight. And don’t worry about safety – this adapter has built-in protection against over-voltage, overheating, and more, so your devices are in good hands. Whether you're at home or on the move, this little powerhouse ensures everything stays charged and ready to go.








| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485016241 |
| Garancija | 2 leti |
| Višina škatle (mm) | 268 mm |
| Širina škatle (mm) | 290 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 496 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Širina paketa (mm) | 38 mm |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Commercial Name | CANYON charger CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White |
| Marketing Model Name | CU65ACC |
| Bruto teža paketa (kg) | 11.89 kg |
| Koda EAN | 5291485016241 |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Omrežna zaščita | Presežena napetost Presežni tok Zaščita kratkega stika Overheating Protection |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Paketov v škatli | 72 |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.029 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Barva original | Bela |
| Certifikati | CE, RoHs,ERP |
| Teža | 0,125 kg |
| Nazivni vhodni tok | 1.5 A |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Vhodna frekvencae | AC 100 - 240 V |
| Vhodne frekvence | 50/60 Hz |
| Najvišja izhodna moč | 65 W |
| Število napajalnih izhodov | 3 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB/USB-C |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | GaN Technology |
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A18W |
| USB | 2 (USB Type C), 1 (USB Type-A) |