|
UBIQUITI UniFi 2K Camera G5 Bullet, UVC-G5-Bullet; 2K; IR 9 m; IP55; IK04; wall\ ceiling\ pole mount; Smart detections (people, vehicles, animals); PoE.
| Proizvajalec | UBIQUITI |
|---|---|
| EAN | 810084690185 |
| Garancija | 2 leti |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža | 0,6 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.32 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 810084690185 |
| Vrsta kamere | IP kamera |
| Ločljivost senzorja | 5 Mpixel |
| Tehnologija slikovnega senzorja | CMOS |
| Vmesnik | Omrežje |
| Funkcije spletne kamere | Fixed Focus IR Cut Filter 3D DNR 2D DNR |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Vgrajene Naprave | Mikrofon Reset Button |
| Certifikati | FCC, IC, CE |
| Globina (mm) | 150 mm |
| Višina (mm) | 75.5 mm |
| Širina (mm) | 75.5 mm |
| Nazivna teža | 0.315 kg |
| Barva original | Bela |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Najvišja temperatura okolja | 40 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 20 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 90 % |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 0 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Opombe glede trajanja garancije | 24 za EU |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.32 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.32 kg |
| Economic operator in EU / authorized representative | Ubiquiti International Holding B.V. |
| Postal address | Ekkersrijt 3102. Son en Breugel, 5692 CC., The Netherlands |
| Electronic address | Legal@ui.com |
| Največje število zajetih slik na sekundo | 30 št. okvirjev / sekundo |
| Horizontalni vidni kot | 84.4° |
| Vertikalni vidni kot | 45.4° |
| Podprti zapisi | M-JPEG H.264 |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Hitro omrežje |
| Možnost namestitve | Drog / nosilec za steno / strop |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja poraba energije | 4 W |
| Največja ločljivost videa | 2688x1512 |
| Diagonalni zorni kot | 98.8° |
| Protection Standarts | IPX4 IK04 |
| Hitros prenosa podatkov | 10 MB/s |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |