|
| Proizvajalec | UBIQUITI |
|---|---|
| EAN | 810084691137 |
| Garancija | 1 leto |
| Garancija v mesecih | 12 mesecev |
| Teža | 0 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 810084691137 |
| Vrsta kamere | IP kamera |
| Ločljivost senzorja | 8 Mpixel |
| Focus Range | 4.1mm ~ 12.3mm |
| Optična povečava | 3 X |
| Tehnologija slikovnega senzorja | 1/1.8in CMOS |
| Največja ločljivost | 3840 x 2160 |
| Vmesnik | Ethernet |
| Vodoravni kot gledanja | 109.9° |
| Navpični kot gledanja | 59.9° |
| Diagonalni kot gledanja | 127.7° |
| Funkcije spletne kamere | Napajanje prek etherneta IR filter za rezanje AI Viewfinder 3D DNR 2D DNR HDR |
| Standardi zaščite | IP65 IK04 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| Vgrajene Naprave | Mikrofon Govornik |
| Zunanja barva | Črna |
| Možnost montaže | Ceiling/Wallmount |
| Vključena Dodatna Oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Certifikati | FCC, IC, CE |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 50 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 20 °C |
| Največja delovna vlažnost | 90 odstotek |
| Minimalna delovna vlažnost | 0 odstotek |
| Vrsta napajalne naprave | Napajanje prek Etherneta/napajalnika |
| Največja poraba energije | 11 W |
| Globina (mm) | 112.6 mm |
| Višina (mm) | 86 mm |
| Širina (mm) | 86 mm |
| Nazivna teža | 0.675 kg |
| Garancijski rok (mesec) | 12 mesecev |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.675 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.575 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 0.675 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Barva original | Črna |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Najvišja temperatura okolja | 50 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 20 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 90 % |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 0 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Economic operator in EU / authorized representative | Ubiquiti International Holding B.V. |
| Postal address | Ekkersrijt 3102. Son en Breugel, 5692 CC., The Netherlands |
| Electronic address | Legal@ui.com |
| Največje število zajetih slik na sekundo | 30 št. okvirjev / sekundo |
| Horizontalni vidni kot | 109.9° |
| Vertikalni vidni kot | 59.9° |
| Podprti zapisi | H.264 |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje |
| Možnost namestitve | Ceiling/Wallmount |
| Najvišja poraba energije | 11 W |
| Diagonalni zorni kot | 127.7° |
| Protection Standarts | IP65 IK04 |
| Vrsta napajalnika | Power over Ethernet/Power Adapter |