|
| Proizvajalec | UBIQUITI |
|---|---|
| EAN | 810010079251 |
| Garancija | 2 leti |
| Certifikati | FCC, CE, IC |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Lokacija naprave | Vtični modul |
| Poraba energije pri delovanju | 160 W |
| Globina (mm) | 442 mm |
| Višina (mm) | 87 mm |
| Širina (mm) | 325 mm |
| Nazivna teža | 9.2 kg |
| Standardna višina omare | 2 rack enot |
| Količina nameščenega CPU-ja | 1 |
| Število 2,5-palčnih diskov za zamenjavo pri vožnji | 7 |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Teža | 0 kg |
| Faktor oblike | 2U Montaža na stojalo |
| Vgrajene Naprave | Bluetooth |
| CPE | ARM Cortex-A57 |
| Notranja taktna frekvenca | 1.7 GHz |
| Vmesniki | LAN: 1x Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet (RJ-45) SFP+: 1x 10 gigabitov |
| Možnost montaže | Montaža na stojalo |
| Vključena Dodatna Oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Največja izhodna moč | 200 W |
| Najvišja delovna temperatura okolja | 40 °C |
| Najnižja delovna temperatura okolja | 5 °C |
| Največja delovna vlažnost | 95 odstotek |
| Minimalna delovna vlažnost | 5 odstotek |
| Garancijski rok (mesec) | 24 |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 10.5 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 9.5 kg |
| Paketi v škatli | 1 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Podpira protokol podatkovne povezave | 10 Gbps Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| Standardi, skladni z omrežjem | Bluetooth 4.1 |
| Opombe o garancijskem roku | 24 mesecev – za EU |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Skladnost z omrežnimi standardi | Bluetooth 4.1 |