|
| Proizvajalec | TOSHIBA |
|---|---|
| EAN | 4260557513231 |
| Garancija | 5 let |
| Garancija v mesecih | 60 mesecev |
| Lokacija naprave | Notranji |
| Najvišja temperatura okolja | 55 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 90 % |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 5 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 20 |
| Vrsta pakiranja | OEM |
| Koda EAN | 4260557513231 |
| Tip | 3.5" |
| Bruto teža paketa (kg) | 15 kg |
| Najvišja poraba energije | 8.57 W |
| Dolžina paketa (mm) | 147 mm |
| Širina paketa (mm) | 102 mm |
| Višina paketa (mm) | 27 mm |
| Zmogljivost pomnilnika | 24 TB |
| Najvišja vlažnost v mirovanju | 95 % |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | 40 °C |
| Najnižja vlažnost v mirovanju | 5 % |
| Podprti podatkovni kanal | SAS 3 |
| Nepopravljive napake | 10 per 10^16 |
| Povprečni čas med odpovedma | 2500000 h |
| Najvišja operativna višina | 3048 m |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 1024 MB |
| Notranja hitrost prenosa podatkov | 295 MB/s |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Število ciklov zagona/ustavljanja | 600000 cycles |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Tipična raven hrupnosti delujoče naprave | 32 dB |
| Operativna odpornost na udarec | 50G @ 2ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 200 G @ 2 ms |
| Zmogljivost sektorja | 512 bit |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 0.75G @ 5 - 300Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 3 G @ 5 - 500 Hz |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Teža | 0,73 kg |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 4.83 W |