Synology HAT5300-4T 4TB 3.5" Enterprise HDD, 7.200 rpm, Buffer size : 256 MiB, SATA 6 Gb/s
Ni na zalogi
Šifra
ali
Izračun obrokov
Več informacij
Proizvajalec SYNOLOGY
EAN 4711174724635
Garancija 5 let
Lokacija naprave Notranji
Globina (mm) 147 mm
Višina (mm) 26.1 mm
Širina (mm) 101.85 mm
Nazivna teža 0.693 kg
Najvišja temperatura okolja 60 °C
Najvišja vlažnost med delovanjem 90 %
Najnižja temperatura okolja 5 °C
Najnižja vlažnost med delovanjem 5 %
Garancija v Sloveniji Da
Število kosov v paketu 1
Neto teža kartona maloprodajne embalaže 0.1 kg
Neto teža plastike maloprodajne embalaže 0.1 kg
Paketov v škatli 1
Vrsta pakiranja Škatla
Tip 3.5"
Bruto teža paketa (kg) 0.57 kg
Zmogljivost pomnilnika 4 TB
Podprti podatkovni kanal SATA III-600
Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika 256 MiB
Zmogljivost sektorja 512 bit
Hitrost vrtenja 7200 revolucij / minuto
Zunanja hitrost prenosa podatkov 6 GB/s
Povprečni čas med odpovedma 2000000 h
Operativna odpornost na udarec 70 G @ 2 ms
Odpornost pomnilniškega sistema na udarce 300 G @ 2 ms
Največja napajalna napetost 12 V
Najnižja napajalna napetost 5 V
Najvišja poraba energije 7.76 W
Najvišja temperatura okolja v mirovanju 70 °C
Najnižja temperatura okolja v mirovanju 40 °C
Garancija v mesecih 60 mesecev
Teža 0,57 kg
Odpornost na tresljaje pri delovanju 0.75G @ 5 - 300Hz
Odpornost shrambe na tresljaje 3 G @ 5 - 500 Hz
Najvišja vlažnost v mirovanju 95 %
Najnižja vlažnost v mirovanju 5 %
Najvišja operativna višina 3048 m
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Synology HAT5300-4T 4TB 3.5" Enterprise HDD, 7.200 rpm, Buffer size : 256 MiB, SATA 6 Gb/s