Synology HAT3310-12T 12TB 3.5" HDD SATA 6Gb/s, 7200rpm, Buffer size : 512 MiB, MTBF 1
Razpoložljivost:
Na zalogi
Šifra
ali
Izračun obrokov
Фото
Več informacij
Proizvajalec SYNOLOGY
EAN 4711174725588
Garancija 3 leta
Lokacija naprave Notranji
Globina (mm) 147 mm
Višina (mm) 26.11 mm
Širina (mm) 101.85 mm
Nazivna teža 0.72 kg
Najvišja temperatura okolja 60 °C
Najvišja vlažnost med delovanjem 90 %
Najnižja temperatura okolja 5 °C
Najnižja vlažnost med delovanjem 5 %
Garancija v Sloveniji Da
Število kosov v paketu 1
Neto teža kartona maloprodajne embalaže 0.01 kg
Neto teža plastike maloprodajne embalaže 0.01 kg
Paketov v škatli 20
Vrsta pakiranja Škatla
Koda EAN 4711174725588
Tip 3.5"
Bruto teža paketa (kg) 1 kg
Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju 3.3 W
Zmogljivost pomnilnika 12 TB
Podprti podatkovni kanal SATA III-600
Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika 512 MB
Zmogljivost sektorja 512 bit
Hitrost vrtenja 7200 revolucij / minuto
Notranja hitrost prenosa podatkov 281 MB/s
Zunanja hitrost prenosa podatkov 6 GB/s
Povprečni čas med odpovedma 1200000 h
Največja napajalna napetost 12 V
Najnižja napajalna napetost 5 V
Najvišja poraba energije 6.85 W
Najvišja temperatura okolja v mirovanju 70 °C
Najnižja temperatura okolja v mirovanju 40 °C
Garancija v mesecih 36 mesecev
Teža 1 kg
Najvišja vlažnost v mirovanju 95 %
Najnižja vlažnost v mirovanju 5 %
Tipična raven hrupnosti delujoče naprave 32 dB
Najvišja operativna višina 3048 m
Napišite vaše lastno mnenje
Pregledujete:Synology HAT3310-12T 12TB 3.5" HDD SATA 6Gb/s, 7200rpm, Buffer size : 512 MiB, MTBF 1