|
Synology DiskStation DS1522+,Tower, 5-Bay 3.5'' SATA HDD/SSD,2 x M.2 2280 NVMe SSD, CPU AMD Ryzen™ R1600 dual-core je dobra izbira za na pot, saj omogoča varno shrambo podatkov pri visokih hitrostih. SSD, ki je osnovan na napredni arhitekturi in ki uporablja sodobne principe za učinkovitejšo komunikacijo s sistemom je še posebej primeren za naloge, pri katerih je pomembna hitra obdelava podatkov. Na njem je mogoče shraniti za podatkov, osnovan pa je na vodilu PCI-e. Vrsta pomnilniškega sistema NAS.
| Proizvajalec | SYNOLOGY |
|---|---|
| EAN | 4711174724468 |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC |
| Vključeni dodatki | Polnilec Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | 2 x Ethernet cables Napajalni kabel |
| Vrsta pomnilniškega sistema | NAS |
| Barva original | Črna |
| Delovni takt | 3.1 GHz |
| Podprti protokoli podatkovnega povezovanja | Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Poraba energije pri delovanju | 52.06 W |
| Globina (mm) | 223 mm |
| Višina (mm) | 166 mm |
| Širina (mm) | 230 mm |
| Nazivna teža | 2.7 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 40 °C |
| Najvišja vlažnost med delovanjem | 95 % |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Najnižja vlažnost med delovanjem | 5 % |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.2 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 2 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711174724468 |
| Tip | Tower |
| Notranje razširitveno mesto velikosti | 2.5"/3.5" |
| Podprto število naprav | 15 |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.7 kg |
| Najvišja izhodna moč | 120 W |
| Expansion Slot | M.2 (x2) PCIe 3.0 x2 |
| Največja zmogljivost pomnilnika | 32 GB |
| Zagotavlja podatkovni kanal | SATA |
| Podprti nivoji RAID | JBOD Nivo 0 Nivo 1 Nivo 10 Nivo 5 Nivo 6 |
| Število ventilatorjev | 2 x 92mm |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Število pomnilniških rež | 2 |
| Število razširitvenih mest za 3,5-palčni pogons podporo zamenjave med delovanjem | 5 |
| Procesor | AMD Ryzen R1600 |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Teža | 2,7 kg |
| Vgrajene Naprave | LED indikator |
| Vmesniki | LAN: 4x Gigabit omrežje / hitro omrežje / omrežje (RJ-45) USB 3.2 Gen 1: 2x (USB 3.2 (type A)) e-SATA: 2x |
| RAM | 8 GB DDR4 SDRAM SODIMM 260-pin |
| Značilnosti | AES Encryption |
| Omrežni/transportni protokoli | ISCSI SMB NFS FTP HTTP AFP HTTPS SNMP WebDAV LDAP |
| Napajanje | Notranji AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen R1600 |