|
| Proizvajalec | SEAGATE |
|---|---|
| EAN | 8719706020626 |
| Garancija | 5 let |
| Značilnosti trdega diska | 42940 HelioSeal tehnologija Super Parity Ravnotežje moči PowerChoice Idle Power Technology Nizek halogen Organic Solderability Preservative RSA 3072 Firmware Verification (SD&D) Conventional Magnetic Recording (CMR) |
| Economic operator in EU / authorized representative | Seagate Technology (Netherlands) B.V. |
| Postal address | Tupolevlaan 105, 1119 PA Schiphol-Rijk, The Netherlands |
| Electronic address | http://www.seagate.com/legal/eu-gpsr-contact-us |
| Garancija v mesecih | 60 mesecev |
| Lokacija naprave | Notranji |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.1 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Nazivna teža | 0.65 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 20 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 8719706020626 |
| Tip | 3.5" |
| Bruto teža paketa (kg) | 14.99 kg |
| Najvišja poraba energije | 9.2 W |
| Zmogljivost pomnilnika | 14 TB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^15 |
| Povprečni čas med odpovedma | 2500000 h |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 4.16 ms |
| Operativna odpornost na udarec | 50G @ 2ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 200 G @ 2 ms |
| Zmogljivost sektorja | 512 bit |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 12.5G @ 20-1500Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 2.27G @ 2-500Hz |
| Možnost zamenjave | Vroče |
| SATA | 1 |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Teža | 0,65 kg |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 4.9 W |