|
| Proizvajalec | SEAGATE |
|---|---|
| EAN | 8719706022057 |
| Garancija | 5 let |
| Značilnosti trdega diska | Ravnotežje moči PowerChoice Idle Power Technology Nizek halogen |
| Garancija v mesecih | 60 mesecev |
| Lokacija naprave | Notranji |
| Globina (mm) | 147 mm |
| Višina (mm) | 26.11 mm |
| Širina (mm) | 101.85 mm |
| Najvišja temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 20 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706022057 |
| Tip | 3.5" |
| Bruto teža paketa (kg) | 14.06 kg |
| Najvišja poraba energije | 9.4 W |
| Zmogljivost pomnilnika | 2 TB |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^15 |
| Povprečni čas med odpovedma | 2000000 h |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Notranja hitrost prenosa podatkov | 226 MB/s |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 4.16 ms |
| Operativna odpornost na udarec | 70 G @ 2 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 300 G @ 2 ms |
| Zmogljivost sektorja | 512 bit |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 5G @ 10-500Hz |
| Hitrost vrtenja | 7200 revolucij / minuto |
| Teža | 0,62 kg |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 5.16 W |