|
| Proizvajalec | SEAGATE |
|---|---|
| EAN | 8719706009485 |
| Garancija | 5 let |
| Značilnosti trdega diska | Hibridni SSD Seagate takojšnji varnostni izbris Samodejno šifriranje pogona (AES-256) Advanced Format (AF) |
| Garancija v mesecih | 60 mesecev |
| Lokacija naprave | Notranji |
| Globina (mm) | 100.45 mm |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 70.1 mm |
| Nazivna teža | 0.23 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 55 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 5 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 8.5 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.02 kg |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706009485 |
| Tip | 2.5" |
| Bruto teža paketa (kg) | 8.5 kg |
| Najvišja poraba energije | 7.15 W |
| Zmogljivost pomnilnika | 1.2 TB + SSD 16 GB |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | 40 °C |
| Podprti podatkovni kanal | SAS |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^16 |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 256 MB |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 12 GB/s |
| Največja napajalna napetost | 12 V |
| Najnižja napajalna napetost | 5 V |
| Povprečna rotacijska zakasnitev | 2.9 ms |
| Operativna odpornost na udarec | 40 G @ 11 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 400 G @ 2 ms |
| Odpornost na tresljaje pri delovanju | 0.5 @ 5 - 500Hz |
| Odpornost shrambe na tresljaje | 3 G @ 5 - 500 Hz |
| Možnost zamenjave | Vroče |
| Število glav | 4 |
| Število plošč | 2 |
| SAS | 1 |
| Hitrost vrtenja | 10000 revolucij / minuto |
| Teža | 8.5 kg |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 3.91 W |