|
| Proizvajalec | SEAGATE |
|---|---|
| EAN | 8719706003346 |
| Garancija | 2 leti |
| Značilnosti trdega diska | Brez halogena |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Lokacija naprave | Notranji |
| Globina (mm) | 100.35 mm |
| Višina (mm) | 15 mm |
| Širina (mm) | 69.85 mm |
| Nazivna teža | 0.19 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 60 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 40 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 8719706003346 |
| Tip | 2.5" |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.85 kg |
| Najvišja poraba energije | 2.1 W |
| Zmogljivost pomnilnika | 5 TB |
| Nazivna napajalna napetost | 5 V |
| Najvišja temperatura okolja v mirovanju | 70 °C |
| Najnižja temperatura okolja v mirovanju | 40 °C |
| Podprti podatkovni kanal | SATA III-600 |
| Nepopravljive napake | 1 per 10^14 |
| Zmogljivost vgrajenega predpomnilnika | 128 MB |
| Notranja hitrost prenosa podatkov | 140 MB/s |
| Zunanja hitrost prenosa podatkov | 6 GB/s |
| Število ciklov zagona/ustavljanja | 600000 |
| Tipična raven hrupnosti delujoče naprave | 26 dB |
| Operativna odpornost na udarec | 300 G @ 2 ms |
| Odpornost pomnilniškega sistema na udarce | 650G @ 1ms |
| Zmogljivost sektorja | 4096 bit |
| Hitrost vrtenja | 5400 revolucij / minuto |
| Teža | 0,19 kg |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 1.1 W |