SanDisk Extreme PRO USB ključ ponuja izjemno hitrost prenosa, zanesljivo delovanje in dolgo življenjsko dobo, saj elegantno aluminijasto ohišje nudi odpornost proti vsakodnevni uporabi. Vaše datoteke so varne s šifriranjem prek programske opreme SanDisk SecureAccess, medtem ko RescuePRO Deluxe omogoča obnovitev po nesreči izbrisanih podatkov. Ključek je združljiv z vhodi USB 2.0 in 3.0.
Specifikacije:
Model: SDCZ880-128G-G46
Kapaciteta: 128 GB
Vmesnik: USB 3.2 Gen 1 (USB-A)
Dimenzije izdelka: 71,12 × 21,08 × 10,92 mm
Teža: približno 18,14g
Možno šifriranje podatkov s SanDisk SecureAccess in obnovitev izbrisanih podatkov z RescuePRO Deluxe*
Vsebina paketa: USB‑ključ SDCZ880-128G-G46
*OPOMBA: Programsko opremo je možno uporabljati na sistemih Windows 8, Windows 10 in macOS v10.9+
| Proizvajalec | SanDisk |
|---|---|
| EAN | 619659152512 |
| Garancija | 5 let |
| Velikost pomnilnika | 128 GB |
| Zaščita podatkov | Ne |
| Mere (Š x V x G) | 70,87 x 21,34 x 11,43 mm |
| Garancija v mesecih | 60 |
| Vrsta ohišja | Plastično |
| Barva original | Črna |
| Hitrost branja | 420 MB/s |
| Hitrost zapisovanja | 380 MB/s |
| Kapaciteta | 128GB |
| Vrsta priklopa | USB A |
| Vmesnik | USB 3.2, kompatibilen z 3.0. ter 2.0 |