|
Vozlišče Sandberg USB-C/A to 2xUSB-A+2xUSB-C vam omogoča, da priključek USB-C ali USB-A na vašem računalniku razširite z 2 dodatnima priključkoma USB-C in 2 dodatnima priključkoma USB-A. Na primer, hkrati lahko priključite USB ključek, tipkovnico in miško. Vozlišče deluje takoj, brez namestitve gonilnika.
Univerzalna povezava z računalnikom prek USB-C ali USB-A
2 x USB-A + 2 x USB-C vrata
USB 3.0 SuperSpeed 5 Gbit/s
Deluje takoj
Ohišje iz aluminija
Vhod: USB-C moški / USB-A moški
Izhod 2 x vrata USB-A 3.0 + 2 x vrata USB-C
Hitrost prenosa podatkov: do 5 Gbit/s
Čipset: RTS5411
Dolžina kabla: 15 cm
Dimenzije izdelka
Višina: 1cm
Globina: 12,5cm
Širina: 3,6cm
Teža: 61cm
| Proizvajalec | SANDBERG |
|---|---|
| Garancija | 2 leti |
| EAN | 5705730136641 |
| Teža | 61cm |
| Višina | 1cm |
| Dolžina kabla | 15cm |
| Hitrost prenosa podatkov | Do 5Gbit/s |
| Širina | 3,6cm |