HP S5 Pro 527pq 27-palčni QHD monitor, HDMI, DisplayPort
HP 527pq ponuja 27-palčni diagonalen zaslon z lastno ločljivostjo 2560 x 1440, kar zagotavlja jasnost slike. S svetilnostjo 350 cd/m² in kontrastnim razmerjem 1500:1 ta monitor prikazuje žive barve in globoke črne tone. Premaz z mat površino proti bleščanju povečuje udobje pri gledanju, medtem ko IPS tehnologija zagotavlja široke kote gledanja 178 stopinj tako vodoravno kot navpično. S funkcijami, kot sta Flicker-Free tehnologija in tehnologija Low Blue Light, ta zaslon zmanjšuje obremenitev oči pri daljši uporabi. Monitor je opremljen z več vmesniki, vključno z HDMI in DisplayPort, ter ima snemljivo stojalo z nastavitvami višine, rotacije, zasuka in nagiba. Njegova elegantna, tristranska brezrobna zasnova je primerna za konfiguracije z več monitorji, medtem ko 100% podpora sRGB barvnega razpona zagotavlja natančno reprodukcijo barv. V skladu z različnimi okoljskimi standardi ter certificiran po ENERGY STAR je ta monitor učinkovit in okolju prijazen, zaradi česar je idealna izbira za domačo in pisarniško rabo.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | HP |
|---|---|
| EAN | 0198122904709 |
| Garancija | 3 leta |
| Opis Izdelka | HP 527pq - Series 5 Pro - LED monitor - QHD - 27" - Smart Buy |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Energijski razred | E |
| Teža | 6,2 kg |
| Mere (Š x V x G) | 61,34 x 22,89 x 54,38 cm |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Velikost zaslona | 68,58 cm (27,0") |
| Velikost zaslona dodatno | WLED osvetlitev |
| Svetilnost | Max 350 cd/m2 |
| Zvočniki | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen uporabe | Poslovni |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Vidni kot | 178° 178° |
| VESA standard | 100 x100 mm |
| Velikost pike | 0,2331 mm |
| Pixel Pitch | 0,23 mm |
| Barva original | Zaslona bleščeče črna, noga stojala srebrna |
| Napetost | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Svetlost | 350 cd/m² |
| Nastavitve položaja zaslona | Višina, vrtenje (vrtenje), vrtenje, nagib |
| Premaz zaslona | Anti-bleščanje, 3H trdi premaz, meglica 25% |
| Vrsta plošče | IPS |
| Ločljivost dodatno | 16:9 |
| Nastavljiv po višini dodatno | Do 15 cm |
| Prodajni program proizvajalca | HP Smart Buy |
| Dimenzije (WxDxH) - s stojalo | 61,34 cm x 22,89 cm x 54,38 cm |
| Razmerje slike | 16:9 |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Ločljivost | 2560 x 1440 |
| Barvna podpora | 16,7 milijona barv |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_1949565_SL.pdf |
| Priključki | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 2.0, 1x USB-B, 4x USB 3.0 5Gbps |
| Kontrast | 1500:1 statični, 10M:1 dinamični |
| Število Barv In Barvni Gamut | 16,7 milijonov; 100% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | Nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| Dimenzije wxdxh brez stojala | 61,34 x 4,69 x 35,67 cm |
| Priloženo | AC 1,83m, 1x DP 1.2 1,8m, 1x HDMI 1.4 1,8m, 1x USB A->B |
| Funkcije | Zvezdišče USB 3.2 generacije 1 |
| Vrsta Naprave | LED-osvetljen LCD monitor - 27" |
| URL QR Kode Energijske Nalepke | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1949565 |
| Barva Gamut | 100% sRGB |
| Vhodni Priključki | HDMI, DisplayPort |
| Lokalizacija | Slovenščina / Evropa |
| Okoljski standardi | Robni zasloni s certifikatom TCO, TCO Certified, generacija 10, za zaslone, ENERGY STAR |
| Skladni Standardi | VCCI, BSMI, NOM, TUV S, CB, CCC, PSB, FCC, ISO 9241-307, KCC, WEEE, PSE Mark, ICES, cTUVus, MEPS, CEC, EMF, KC, CECP, EAC, ISC, RCM, CEL Grade 2, SEPA, BIS, nizka vsebnost halogenov, NRCS, ZAE, TUV nizka modra svetloba, deluje s certifikatom Chromebook (W |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija |