Logitech M500s je USB miška, ki ponuja vse za udobno in učinkovito delo. Opremljena je s Hyper-fast koleščkom, optičnim senzorjem z ločljivostjo do 4000 DPI in 7 nastavljivimi gumbi. Ergonomska oblika zagotavlja odličen oprijem.
Lastnosti
- Logitechov Hyper-fast kolešček z dvema načinoma delovanja (hiter/natančen)
- Ergonomska zasnova za odlično udobje pri uporabi
- 7 gumbov, ki jim lahko nastavite poljubne funkcije
- Hitro in natančno sledenje z nastavljivo ločljivostjo optičnega senzorja 400-4000 DPI
- Deluje prek USB povezave brez dodatnega nameščanja gonilnikov
- Upravljanje nastavitev s programsko opremo Logitech Options
Splošno
Velikost miške: L
Vrsta miške: Navadna
Brezžična povezava: Ne
Priklop: USB-A
Tip senzorja: Optični
Stranski gumbi: Da
Barve: črna
Ločljivost senzorja: 4.000 DPI
Št. gumbov: 7
Dolžina kabla: 1,8 m
Dimenzije: 126 x 69 x 42 mm
Teža: 144 g
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206088702 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Zahtevan operacijski sistem | Linux 2.6 ali novejši Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later Apple Mac OS 10.12 or Later |
| Funkcije tipk | Gumb za kolesarjenje DPI |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Funkcija gumba | Nastavljivo |
| Najnižja & najvišja ločljivost gibanja | 400št. pik / palec4000št. pik / palec |
| Ločljivost gibanja | 4000 št. pik / palec |
| Teža | 0,15 kg |
| Dolžina kabla | 1.8 m |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Število gumbov | 7 |
| Vmesnik | USB |
| Barva original | Črna |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 42 mm |
| Višina (mm) | 126 mm |
| Širina (mm) | 69 mm |
| Nazivna teža | 144 g |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.03 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.01 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206088702 |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.08 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 126 mm |
| Širina paketa (mm) | 83 mm |
| Višina paketa (mm) | 201 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 442 mm |
| Širina škatle (mm) | 105 mm |
| Višina škatle (mm) | 258 mm |
| Tehnologija povezovanja | Žičen |
| Funkcije miške | Izredno hitro drsenjeTilt-click Scroll Wheel |
| Lokalizacija | EMEA |