|
| Proizvajalec | Logitech GAMING |
|---|---|
| EAN | 5099206089235 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Uporabniški priročnik Garancijska kartica |
| Zahtevan operacijski sistem | Chrome OS Microsoft Windows 7 or Later Apple Mac OS 10.11 or Later |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Funkcija gumba | Nastavljivo |
| Najnižja & najvišja ločljivost gibanja | 200 št. pik / palec8000 št. pik / palec |
| Največje pospeševanje | 25 G |
| Stopnja odzivnosti | 1000 Hz |
| Teža | 0.14 kg |
| Dolžina kabla | 2.1 m |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Število gumbov | 6 |
| Vmesnik | USB |
| Barva original | Črna |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 38.2 mm |
| Višina (mm) | 116.6 mm |
| Širina (mm) | 62.15 mm |
| Nazivna teža | 0.085 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.017 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206089235 |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.776 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 102 mm |
| Širina paketa (mm) | 46 mm |
| Višina paketa (mm) | 155 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 195 mm |
| Širina škatle (mm) | 165 mm |
| Višina škatle (mm) | 118 mm |
| Tehnologija povezovanja | Žičen |
| Združljivost platforme | Osebni računalnik Mac |