|
Brezžična tipkovnica Logitech Pebble Keys 2 K380S z Bluetooth povezljivostjo je idealen partner za vse vaše naprave.
Omogoča popolnoma enostavno preklapljanje med računalnikom, tablico in pametnimi telefoni. Podpira in se prilagodi macOS, Windows, iPadOS, iOS in Android okoljem. Ponaša se s kompaktno zasnovo in dolgim trajanjem baterije do 36 mesecev.
Lastnosti:
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206111158 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Povprečen čas delovanja baterije | Up to 24 mesecev |
| Funkcije tipk | Nazaj Homepage Menu/Help |
| Funkcije tipkovnice | Ultra tanek Gumb za preprost preklop na Bluetooth Večpredstavnostna |
| Zahtevane zunanje naprave | USB vhod Internetna povezava za neobvezno nalaganje programske opreme |
| Potrebno število baterij | 2 |
| Teža | 0,4064 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Grafit |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 16 mm |
| Višina (mm) | 124 mm |
| Širina (mm) | 279 mm |
| Nazivna teža | 0.423 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 8 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 5099206111158 |
| Tip | Compact |
| Bruto teža paketa (kg) | 4.27 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 296 mm |
| Širina paketa (mm) | 31 mm |
| Višina paketa (mm) | 136 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 305 mm |
| Širina škatle (mm) | 136 mm |
| Višina škatle (mm) | 287 mm |
| Podprte klasifikacije baterijskih celic | AAA |
| Število vključenih baterij | 2 |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Združljivost platforme | Mac iOS Android Windows iPad |
| Lokalizacija | US English |
| Podprte naprave | Osebni računalnik Drugo |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth 3.0 |
| Vgrajene Naprave | LED indikator |