|
Povezljivost z računalnikom: Brezžična Bluetooth Smart in 2.4GHz povezava
Vrsta miške: optična
Vmesnik: USB Unifying
Domet: do 10 m
Število gumbov: 8
Ločljivost: 1.000 dpi
Barva: Črna
Vrsta pakiranja: Retail
Dodatno: Enostavno in hitro preklaplanje med uporabo na 3 različnih računalnikih, oblika za desničarje, Hitro premikanje drsnikov s koleščkom (Hyper-Fast scrolling), 1x AA bateriji (življenska doba do 24 mesecev)
Spletna povezava do proizvajalca: http://www.logitech.com/en-us/product/m720-triathlon
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206065086 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Baterija Uporabniški priročnik Enotni sprejemnik |
| Tehnologija kazalne naprave | Optična |
| Potrebno število baterij | 1 |
| Teža | 0,135 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Število gumbov | 8 |
| Vmesnik | USB Unifying |
| Barva original | Črna |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 115 mm |
| Višina (mm) | 45 mm |
| Širina (mm) | 74 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Retail |
| Koda EAN | 5099206065086 |
| Bruto teža paketa (kg) | 2 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 126 mm |
| Širina paketa (mm) | 93 mm |
| Višina paketa (mm) | 184 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 407 mm |
| Širina škatle (mm) | 101 mm |
| Višina škatle (mm) | 258 mm |
| Podprte klasifikacije baterijskih celic | AA |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Ločljivost | 1.000dpi |
| Brezžična tehnologija | Bluetooth® |
| Domet | Do 10m |