LENOVO ThinkPad 90W napajalnik s slim-tip priključkom
Imejte pri roki rezervni ThinkPad 90 W AC napajalnik, da zagotovite stalen dotok energije v vaš prenosnik ThinkPad. Enega imejte v pisarni, enega doma in še enega v torbi za prenosnik za takojšen in priročen dostop do napajanja. Ta ThinkPad AC napajalnik je idealen kot rezervni ali zamenjalni napajalnik za združljive prenosnike. Združljiv je z vsemi Lenovo prenosniki s pravokotnim "slim-tip" skupnim priključkom za napajanje. Ni združljiv s starejšimi sistemi prenosnikov, ki uporabljajo okrogli, valjasti priključek za napajanje. ThinkPad AC napajalniki so kompaktni, zato lahko rezervni napajalnik vedno enostavno shranite v torbi za prenosnik. Ta 90 W napajalnik deluje po enakih standardih kot tisti, ki je bil prvotno priložen vašemu prenosniku. Je zelo energetsko učinkovit in ima uradno enoletno garancijo podjetja Lenovo.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | LENOVO |
|---|---|
| EAN | 0887037251588 |
| Garancija | 1 leto |
| Opis Izdelka | Lenovo ThinkPad 90W AC adapter (Slim Tip) - napajalnik - 90 W - Lenovo Campus |
| Teža | 360 g |
| Zmogljivost napajanja | 90 vatov |
| Prodajni program proizvajalca | Kampus Lenovo |
| Dimenzije (WxDxH) | 5 cm x 12,6 cm x 3 cm |
| Vhodna napetost | AC 100-240 V |
| Vrsta Naprave | Napajalnik - zunanji |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Lokalizacija | Indonezija, Evropa |