|
HP 65W pametni AC napajalnik
Smart Adapter lahko poveča vašo produktivnost, saj napaja prenosnik med priklopom in hkrati polni baterijo, da prenosnik lahko vzamete s seboj, ko ga odklopite. HP Smart Adapter ima tudi vgrajeno zaščito pred prenapetostmi, ki ščiti pred napetostnimi nihanji in preprečuje poškodbe prenosnika. HP Smart Adapter vam pomaga prihraniti pri opremi, stroških porabe električne energije in potnih stroških.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | HP |
|---|---|
| EAN | 0887758607565 |
| Garancija | 1 leto |
| Opis Izdelka | HP Smart AC Adapter - napajalnik - 65 W |
| Teža | 280 g |
| Izhodna napetost | 18,5 V |
| Zmogljivost napajanja | 65 vatov |
| Dimenzije (WxDxH) | 10,6 cm x 4,7 cm x 2,8 cm |
| Osnovne informacije | Izhodna moč: 65 W, izhodna napetost DC: 19,5 V, vhodna napetost AC: 100 do 240 V |
| Vrsta Naprave | Napajalnik - zunanji |
| Izhodni Priključki | 1 x napajalnica za enosmerni tok 4,5 mm |
| Lokalizacija | Evropa |
| Vključena Dodatna Oprema | 4,5 mm do 7,4 mm napajalni DC ključ |
| Specifikacije | https://www.hp.com/emea_africa-en/products/accessories/product-details/product-specifications/5409407 |