HP 200 črna brezžična miška
Miška HP 200 združuje slog, udobje in funkcionalnost v vsestransko brezžično napravo. Z rdečo LED osvetlitvijo ne izgleda odlično le na vašem pisalnem mestu, temveč ponuja tudi priročnost brezžične povezave, ki omogoča delo do 10 m od vaše naprave brez zapletov zaradi kablov. Zasnovana tako za desničarje kot levičarje zagotavlja udobje ob dolgotrajni uporabi. Optično zaznavanje gibanja in ločljivost 1000 DPI zagotavljata natančen nadzor, zaradi česar je primerna za širok nabor nalog, od natančnega grafičnega oblikovanja do vsakodnevnega brskanja po spletu. Priložen brezžični USB sprejemnik omogoča takojšnjo uporabo, zato je miška HP 200 pametna izbira za tiste, ki iščejo kombinacijo sloga in funkcionalnosti.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | HP |
|---|---|
| EAN | 0889899982693 |
| Garancija | 1 leto |
| Opis Izdelka | HP 200 - miška - 2,4 GHz |
| Usmerjenost | Desna in levičarska |
| Tehnologija zaznavanja gibanja | Optičen |
| Teža | 78 g |
| Brezžični sprejemnik | Brezžični sprejemnik USB |
| Ločljivost premikanja | 1000 dpi |
| Dimenzije (WxDxH) | 5,85 cm x 9,5 cm x 3,4 cm |
| Vrsta Naprave | Miška |
| Lokalizacija | Slovenščina / Evropa |
| Funkcije | Rdeča LED osvetlitev |
| Zahtevani Os | Apple MacOS X 10.x, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 ali novejši |
| Garancija proizvajalca | 1-letna garancija |
| Združljivo z | HP 20, 22, 24, 27, 460; Paviljon 24, 27, 590, 595, TP01; Paviljon prenosni računalnik 14, 15 |