PODNOŽJE: AMD AM4
ZA PROCESORJE: AMD RYZEN
FORMAT: mATX format 23.3 cm x 19.8 cm
VEZNI ČIP: AMD A520
POMNILNIK:
2 x DDR4 DIMM (5100(O.C.) / 4800(O.C.) / 4600(O.C.) / 4400(O.C.) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C) / 3400(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz) do skupno 64GB kapacitete, dual channel podpora, support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode), support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules, support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules
GRAFIKA: DA, peko APU
RAID: DA (0,1,10)
RAZŠIRITVENE REŽE:
1 x PCI Express x16
1 x PCI Express x1
MREŽNA KARTICA: Realtek LAN chip (10/100/1000Mbit)
ZVOČNA KARTICA: Realtek codec High Definition Audio (2/4/5.1/7.1-channel)
NOTRANJI PRIKLJUČKI:
1 x 24-pin ATX main power connector
1 x 8-pin ATX 12V power connector
1 x CPU fan header
1 x system fan header
1 x M.2 Socket 3 connector
4 x SATA 6Gb/s connectors
1 x front panel header
1 x front panel audio header
1 x USB 3.2 Gen 1 header
2 x USB 2.0/1.1 headers
1 x Trusted Platform Module (TPM) header (2x6 pin, for the GC-TPM2.0_S module only)
1 x speaker header
1 x Clear CMOS jumper
1 x chassis intrusion header
ZUNANJI PRIKLJUČKI:
1 x PS/2 keyboard/mouse port
1 x D-Sub port
1 x HDMI port
4 x USB 3.2 Gen 1 ports
2 x USB 2.0/1.1 ports
1 x RJ-45 port
3 x audio jacks
DODATNO:
iTE® I/O Controller Chip
H/W Monitoring
Voltage detection
Temperature detection
Fan speed detection
Fan fail warning
Fan speed control
BIOS
1 x 128 Mbit flash
Use of licensed AMI UEFI BIOS
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Unique Features
Support for APP Center
@BIOS
EasyTune
Smart Backup
System Information Viewer
Support for Q-Flash
Support for Xpress Install
Bundled Software
Norton® Internet Security (OEM version)
LAN bandwidth management software
Spletna stran proizvajalca: https://www.gigabyte.com/Motherboard/A520M-K-V2-rev-11#kf
| Proizvajalec | GIGABYTE |
|---|---|
| EAN | 4719331852771 |
| Garancija | 3 leta |
| Hitrost pomnilnika | 2133MHz (PC4-17000) 2400MHz (PC4-19200) 2667MHz (PC4-21300) 2933MHz (PC4-23400) 3200MHz (PC4-25600) |
| Integrirano | Krmilnik za shranjevanje: PCIe 3.0 x4/SATA (1 x M.2 (ključ M)) Krmilnik za shranjevanje: Supports: Stopnja 0, Stopnja 1 SATA III-600 (4) |
| PCI Express 3.0 x16 | 1 |
| Vrsta napajalnih priključkov | 24+8 zatičev |
| Podprti operacijski sistem | Microsoft Windows 10 64-bitna različica Microsoft Windows 11 64-bitna različica |
| PCI Express 3.0 x1 | 1 |
| PS/2 | 1 |
| Lokacija naprave | Integrirano |
| Višina (mm) | 198 mm |
| Širina (mm) | 233 mm |
| Koda EAN | 4719331852771 |
| Zagotavlja metodo preverjanja napak | Non-ECC |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Nabor čipov | AMD A520 |
| VGA | 1 (15-pin D-sub) |
| Način zvočnega izhoda | 7.1-kanalni prostorski zvok |
| Zvočni vmesnik | 3 (3.5-milimetrski minipriključek) |
| USB 3.2 1. generacije | 4 (USB 3.2 (tip A)) |
| Funkcije BIOS-a | Gigabyte Q-Flash Namestitev Gigabyte Xpress Podpora za WfM 2.0 Podpora za PnP 1.0a Podpora za SMBIOS 2.7 128 Mb bliskovni ROM Podpora za DMI 2.7 Podpora za ACPI 5.0 |
| Podpira centralno procesorsko enoto | AMD Ryzen Series 3. generacije AMD Ryzen Series 4th Generation AMD Ryzen Series 5th Generation |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podpora za največjo količino CPU-ja | 1 |
| Vrsta pomnilnika | DDR4 SDRAM |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Teža | 0,5 kg |
| Standardna vtičnica CPU | Vtičnica AM4 |
| Faktor oblike pomnilnika | DIMM 288-pin |
| Največja zmogljivost pomnilnika sistema, ki jo je mogoče namestiti | 64 GB |
| Skupna količina pomnilniške reže | 2 |
| Funkcije pomnilnika | Dva kanala DDR Brez medpomnilnika Dvojni rang Enojna uvrstitev XMP |
| Podpira protokol podatkovne povezave | Gigabitni Ethernet / Hitri Ethernet / Ethernet |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (tip A)) |
| Faktor oblike | Mikro ATX |
| Garancijski rok (mesec) | 36 mesecev |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.65 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.5 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 10 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.2 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0.2 kg |
| Paketi v škatli | 10 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |