|
| Proizvajalec | INTEL |
|---|---|
| EAN | 5032037282734 |
| Garancija | 3 leta |
| Značilnosti | Execute Disable Bit Intel Enhanced SpeedStep tehnologija Intel Trusted Execution tehnologija Intel Virtualization tehnologija Streaming SIMD razširitve 4.1 Streaming SIMD razširitve 4.2 Tehnologije toplotnega spremljanja Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost tehnologija 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel tehnologija virtualizacije z razširjenimi stranmi tabel (EPT) Intel AES nova navodila Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key tehnologija Intel Turbo Boost Max 3.0 Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost PCI Express 4.0 support Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Economic operator in EU / authorized representative | Intel Deutschland GmbH, z. H. Corp. Quality |
| Postal address | Dornacher Str. 1, 85622 Feldkirchen, Germany |
| Electronic address | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
| Teža | 0,53 kg |
| Vrsta procesorja | INTEL Core Ultra 7 Processor 265F |
| Grafična kartica | Ne |
| Število jeder | 20 |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Količina niti | 20 |
| CPU Cache Size | 30 MB |
| Performance-cores Quantity | 8 |
| Efficient-cores Quantity | 12 |
| Ime jedra | Arrow Lake |
| Ležišče | 1851 |
| Nabor | 64 bit |
| TDP | 65 W |
| Vrste pomnilnikov | DDR5 |
| Število pomnilniških kanalov | 2 |
| Supported Memory Speed | 6400MHz(PC5-51200) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 24 |
| Performance-core Base Clock Rate | 2.4 GHz |
| Efficient-core Base Clock Rate | 1.8 GHz |
| Turbo delovni takt | 5.30 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 5.2 GHz |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.6 GHz |
| Velikost predpomnilnika L2 | 36 MB |
| Maximum TDP | 182 W |
| Procesor | INTEL Core Ultra 7 Processor 265F |
| Vrsta Izdelka | CPU Desktop |
| Pomnilnik RAM | 256 GB |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |