The reliable wireless charger for those who follow the latest gadgets and value convenience and functionality. This charging station provides the best speed of charge for any QI-integrated device. Apple devices as well as many other modern products will get charged quickly and securely due to the built-in Nuvoton chipset. The shape allows you to simultaneously charge Apple Watch, iPhone, and Airpods by attaching them to their respective charging zones. A sufficient charging distance up to 7 mm allows you to charge your phone without removing the case. The eye-catching, versatile dark color allows the charger to blend in perfectly with any interior. An excellent solution for organizing the storage of gadgets, optimizing space, and reducing the need for wires!
Features:



| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485007621 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | USB Type A to Type C Cable |
| Namenjen | IPhone 8 and later, All QI-enabled smartphones/Earphones: AirPods 2, AirPods Pro and all other earphones with QI |
| Teža | 12.67 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 137 mm |
| Višina (mm) | 140 mm |
| Širina (mm) | 103 mm |
| Nazivna teža | 0.195 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.08 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 36 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485007621 |
| Bruto teža paketa (kg) | 12.67 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 15 W |
| Vrsta napajalnika | Induction Charger |
| Marketing Model Name | WS-303 |
| Commercial Name | CANYON wireless charger WS-303 15W 3in1 Black |
| Dolžina paketa (mm) | 146.5 mm |
| Širina paketa (mm) | 114 mm |
| Višina paketa (mm) | 148 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 480 mm |
| Širina škatle (mm) | 390 mm |
| Višina škatle (mm) | 320 mm |
| Vhodna frekvencae | DC 12 V |
| Nazivni vhodni tok | 2 A |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 864 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1296 |
| Vrsta napajalnih vhodov | USB tip C |
| Color box dimensions (mm) | 114x148x146.5 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.352 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 24 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1430x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 36 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2070x1200 mm |
| Wireless Charging | 15W/10W/7.5W/5W |
| Vhodna napetost | DC 12 V |
| Ime tržnega modela | WS-303 |
| Trgovsko ime | CANYON wireless charger WS-303 15W 3in1 Black |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 3in1 |
| Količina zabojev na paleti (po zraku) (kos) | 24 |
| Količina pakiranj na paleti (po zraku) (kos) | 864 |
| Količina škatel na paleti (po morju) (kos) | 36 |
| Količina pakiranj na paleti (po morju) (kos) | 1296 |
| Matični izdelki(2) | Smart Watches : Products made after September 2021 (S/N higher than D45021460001) - compatible with iWatch 3-8 series |
| Bundle z | QC18W EU plug |
| Bruto teža posameznega pakiranja (kg) | 0.352 kg |
| Teža kartona (kg) | 12.67 kg |
| Nadrejeni izdelki(3) | Products made by September 2021 (S/N lower than D45021460001) - compatible with iWatch 1-6/SE series |
| Vrsta vhodnih napajalnih priključkov | USB tipa C |
| Nazivni tok | 2 A |
| V paketu z | QC18W EU plug |
| Vključena Dodatna Oprema | Vodnik za hitri začetek |
| Vrsta napajalne naprave | Indukcijski polnilnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 15 W |
| Zunanja barva | Črna |
| Kabel vključen | Kabel USB tipa A na tip C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Dolžina pakiranja (mm) | 146.5 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 114 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 148 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.352 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 12.67 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.08 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 36 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Nadrejeni izdelki | IPhone 8 and later, All QI-enabled smartphones/Earphones: AirPods 2, AirPods Pro and all other earphones with QI |