|
| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485015992 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni kabli | USB Type C - USB Type C Cable |
| Omrežna zaščita | Presežena temperatura Presežni tok |
| Teža | 0.51 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 138 mm |
| Višina (mm) | 105 mm |
| Širina (mm) | 161 mm |
| Nazivna teža | 0.377 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.132 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 16 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485015992 |
| Bruto teža paketa (kg) | 10.27 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 15 W |
| Vrsta napajalnika | Induction Charger |
| Marketing Model Name | WS-404 |
| Commercial Name | CANYON wireless charger WS-404 15W 4in1 |
| Dolžina paketa (mm) | 170 mm |
| Širina paketa (mm) | 124 mm |
| Višina paketa (mm) | 134 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 410 mm |
| Širina škatle (mm) | 300 mm |
| Višina škatle (mm) | 360 mm |
| Vhodna frekvencae | DC 12 V |
| Nazivni vhodni tok | 3 A |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 432 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 720 |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Wireless Charging Qi Standard Support Power Delivery Quick Charge |
| Color box dimensions (mm) | 124x134x170 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.642 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 27 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1230x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 45 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1950x1200 mm |
| Vhodna napetost | DC 12 V |
| Ime tržnega modela | WS-404 |
| Trgovsko ime | CANYON wireless charger WS-404 15W 4in1 |
| Wireless Charger Type | Magnetic |
| Quantity of Connected Devices | 4in1 |
| Zaščita vezja | Previsoka temperatura Prekomerni tok |
| Bundle z | With 35W PD charge |
| V paketu z | With 35W PD charge |
| Vrsta napajalne naprave | Indukcijski polnilnik |
| Lokacija napajalne naprave | Zunanji |
| Največja izhodna moč | 15 W |
| Funkcije napajalnika in napajalnika | Brezžično polnjenje Standardna podpora Qi Prenos moči Quick Charge |
| Vgrajene Naprave | LED indikator |
| Zunanja barva | Črna |
| Kabel vključen | USB tipa C - Kabel USB tipa C |
| Dolžina kabla | 1.2 m |
| Garancijski rok (mesec) | 24 mesecev |
| Dolžina pakiranja (mm) | 170 mm |
| Širina pakiranja (mm) | 124 mm |
| Višina pakiranja (mm) | 134 mm |
| Teža pakiranja Brutto (kg) | 0.64 kg |
| Teža pakiranja Neto (kg) | 0.51 kg |
| Teža škatle Brutto (kg) | 10.27 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža kartona | 0.132 kg |
| Maloprodajna embalaža Neto teža plastike | 0 kg |
| Paketi v škatli | 16 |
| Vrsta paketa | Maloprodajnih |
| Material | ABS plastika |