|
This wall adapter can charge two devices simultaneously via Quick Charge 3.0 and Power Delivery protocols. The required voltage and current required for the connected gadget are determined automatically. Smart identification of optimal charging parameters protects gadgets from overheating and thus prolongs battery life. As a result, you can charge two devices at the same time three times faster!
Features:


| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485008604 |
| Garancija | 2 leti |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| Teža | 6,38 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Bela |
| Globina (mm) | 80 mm |
| Višina (mm) | 30 mm |
| Širina (mm) | 42.3 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.021 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 84 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485008604 |
| Bruto teža paketa (kg) | 6.38 kg |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Najvišja izhodna moč | 20 W |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Marketing Model Name | H-20-04 |
| Commercial Name | CANYON charger H-20-04 PD 20W QC 3.0 18W USB-A USB-C White |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Širina paketa (mm) | 33 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 490 mm |
| Širina škatle (mm) | 275 mm |
| Višina škatle (mm) | 270 mm |
| Vhodna frekvencae | AC 100 - 240 V |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3360 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4704 |
| Vrsta napajalnih vhodov | CEE 7/16 |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Power Delivery Quick Charge 3.0 |
| Color box dimensions (mm) | 33x127x81 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.076 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 40 |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 56 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 920x2040x1200 mm |
| USB Type A | DC 5/9/12V 3A18W (Quick Charge 3.0) |
| USB Type C | DC 5/9/12V 3A20W (USB Power Delivery) |
| Število napajalnih izhodov | 2 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB/USB-C |