|
Premium performance and fast charge! This high-technology wall charger looks good and works even better. Advanced charging technology developed by Canyon provides top speed of charging multiple devices at the same time. A great choice for those who have many friends and many gadgets!
Features:
• 3 USB Ports
• First port: PD Quick charge
• Second port: 2.4A Smart Charge
• Input: AC100-240V
• USB port Output : DC5V, 2.4A
• PD port output: 5V3A,9V3A,12V2.5A,15A2A,20V1.5A
• EU Plug
• Smart IC Technology

| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485003838 |
| Garancija | 2 leti |
| Omrežna zaščita | Presežena napetost |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| Teža | 9,79 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Izhodna napetost | DC 5 V |
| Barva original | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.015 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 84 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485003838 |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.79 kg |
| Lokacija napajalnika | Vtični modul |
| Najvišja izhodna moč | 42 W |
| Vrsta napajalnika | Polnilec |
| Marketing Model Name | H-08 |
| Commercial Name | CANYON charger H-08 PD 30W USB-C 2USB-A White |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Širina paketa (mm) | 33 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 500 mm |
| Širina škatle (mm) | 272 mm |
| Višina škatle (mm) | 268 mm |
| Vhodna frekvencae | AC 100 - 240 V |
| Vhodne frekvence | 50/60 Hz |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 3360 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4704 |
| Vrsta napajalnih vhodov | CEE 7/16 |
| Color box dimensions (mm) | 33x127x81 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.107 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 40 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1490x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 56 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2026x1200 mm |
| Paketov na paleto | 3840 |
| Število napajalnih izhodov | 3 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB/USB-C |
| Nazivni tok | 2.4 A |