|
The C-20B03 car charger model can charge two mobile devices with different connectors at the same time. One port is designed for USB-C gadgets and provides fast and safe charging using PD protocol. The second one with Quick Charge 3.0 protocol is intended for the USB-A connector. The adapter is protected from short circuits, overheating, and overcurrent.
Features:

| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485008437 |
| Garancija | 2 leti |
| Marketing Model Name | C-20B03 |
| Commercial Name | CANYON car charger C-20-03 PD 30W QC 3.0 18W USB-C USB-A black |
| Vrsta napajalnika | Avto napajalnik |
| Lokacija napajalnika | Zunanji |
| Vrsta napajalnih vhodov | Pribor za prižigalnik cigaret |
| Najvišja izhodna moč | 30 W |
| Število napajalnih izhodov | 2 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB/USB-C |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Qualcomm Quick Charge 3.0 Power Delivery |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 50.6 mm |
| Višina (mm) | 23.4 mm |
| Širina (mm) | 23.4 mm |
| Nazivna teža | 0.014 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Širina paketa (mm) | 28 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Teža | 2,94 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 460 mm |
| Širina škatle (mm) | 272 mm |
| Višina škatle (mm) | 268 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.94 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.012 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 90 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485008437 |
| Color box dimensions (mm) | 28x127x81 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.026 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 45 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 4050 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1490x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 63 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 5670 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2026x1200 mm |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| USB Type A | 5V 3A18W (Quick Charge 3.0) |
| USB Type C | DC 5/9/12/15/20V 5A30W |