|
This power bank can charge gadgets both via cable and wireless magnetic technology. The built-in wireless charging module is compatible with iPhone 12/13. Share battery power with friends, even if your gadgets have different connectors. In addition, you can charge the battery itself by connecting it to a power outlet via a USB-C or Lightning cable. The device supports Quick charge 3.0 and PD 18W charging protocols. The charging power is detected automatically, which helps avoid overheating the gadget and increases battery life. Battery capacity 10,000 mAh. The battery is equipped with an LED indicator to check the charge level easily. Less hassle and more functionality.
Features:






| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485008413 |
| Garancija | 2 leti |
| Connectors Quantity | 4 |
| Teža | 8,1 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Izhodna napetost | DC 5 V |
| Barva original | Bela |
| Globina (mm) | 112.5 mm |
| Višina (mm) | 16.8 mm |
| Širina (mm) | 67 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.04 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 30 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485008413 |
| Bruto teža paketa (kg) | 8.1 kg |
| Najvišja vhodna napetost | 9 V |
| Najnižja vhodna napetost | 5 V |
| Najvišja izhodna moč | 18 W |
| Marketing Model Name | PB-1001 |
| Commercial Name | CANYON power bank PB-1001 10000 mAh PD 18W QC 3.0 Wireless 10W White |
| Zmogljivost baterije | 10000 mA/h |
| Dolžina paketa (mm) | 94 mm |
| Širina paketa (mm) | 20 mm |
| Višina paketa (mm) | 146 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 335 mm |
| Širina škatle (mm) | 152 mm |
| Višina škatle (mm) | 325 mm |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 3780 |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Wireless Charging Qualcomm Quick Charge 3.0 Power Delivery |
| Color box dimensions (mm) | 20x146x94 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.25 kg |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 126 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2100x1200 mm |
| Wireless Charging | 10W |
| Najvišji izhodni tok | 3 A |
| Power Output | 1 (USB tip C) |