|
If you and your passenger have multiple gadgets, don’t worry! With this triple car adapter from Canyon you can charge 3 devices altogether. Ultra-firm rim protect the charger from cracks and scratches. USB ports have built-in smart device identification that ensures decent electric current for all connected devices.
Quick Charge 3.0 Technology
Thanks to Qualcomm chip, fine-tuned latest power output communicates with your device and uses the fastest charging cycle possible.
Features:
• 3 USB ports
• Quick Charge 3.0
• Input: 12-24V
• Output: DC USB 5V/2.1A(Max) QC3.0 5V/2.4A,9V/2A,12V/1.5A
• Smart IC Technology
• Level 5 Energy Saving
• Color: Black with little white elements



| Proizvajalec | CANYON |
|---|---|
| EAN | 5291485003234 |
| Garancija | 2 leti |
| Marketing Model Name | C-07 |
| Commercial Name | CANYON car charger C-07 QC 3.0 2.4A/3USB-A Black |
| Vrsta napajalnika | Avto napajalnik |
| Lokacija napajalnika | Vtični modul |
| Vhodna frekvencae | DC 12/24 V |
| Vrsta napajalnih vhodov | Pribor za prižigalnik cigaret |
| Izhodna napetost | DC 5/9/12 V |
| Število napajalnih izhodov | 3 |
| Vrsta napajalnih izhodov | USB tip A |
| Značilnosti adapterja in napajalnika | Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Barva original | Črna |
| Globina (mm) | 66 mm |
| Višina (mm) | 25.1 mm |
| Širina (mm) | 35.2 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Dolžina paketa (mm) | 81 mm |
| Širina paketa (mm) | 28 mm |
| Višina paketa (mm) | 127 mm |
| Teža | 6,2 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Dolžina škatle (mm) | 460 mm |
| Širina škatle (mm) | 272 mm |
| Višina škatle (mm) | 268 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 6.2 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.015 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0 kg |
| Paketov v škatli | 90 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5291485003234 |
| Color box dimensions (mm) | 28x127x81 mm |
| Bruto teža enega paketa (kg) | 0.04 kg |
| Število škatel na paleto (zračna pošiljka)(kosi) | 45 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 4050 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1490x1200 mm |
| Število škatel na paleto (ladijska pošiljka)(kosi) | 63 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 5670 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2026x1200 mm |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASBISC Enterprises PLC |
| Postal address | 1 Iapetou Street, Agios Athanasios, 4101, Limassol, Cyprus |
| Electronic address | Info@asbis.com |
| Paketov na paleto | 5400 |