Brother DCP-L1630W
Brother DCP-L1630W je vsestranski enobarvni tiskalnik, kopirni stroj in optični bralnik "vse v enem", zasnovan tako, da ustreza potrebam majhnih pisarn in domačih uporabnikov. Z močno hitrostjo tiskanja do 20 strani na minuto in največjo ločljivostjo 2400 x 600 DPI ta naprava hitro in učinkovito zagotavlja ostre in jasne dokumente. Uporabniku prijazen vmesnik in kompaktna zasnova omogočata, da je dostopna izbira za vsak delovni prostor, medtem ko standardna zmogljivost medija 150 listov pomaga zmanjšati pogostost polnjenja.
Možnosti povezljivosti vključujejo USB 2.0 in Wi-Fi s podporo za različne varnostne protokole, kot sta WPA2-PSK in WEP. Zmogljivosti mobilnega tiskanja prek storitev Apple AirPrint, Mopria Print Service in Brother Mobile Connect povečujejo udobje, saj uporabnikom omogočajo brezžično tiskanje s pametnih telefonov ali tabličnih računalnikov. Naprava ima tudi 2-vrstični LCD zaslon za enostavno navigacijo in delovni cikel 700 strani, zaradi česar je idealna za vsakodnevna opravila v prometnem okolju.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | BROTHER |
|---|---|
| EAN | 4977766835671 |
| Garancija | 3 leta |
| Opis Izdelka | Brother DCP-L1630W - večnamenski tiskalnik - črno-beli |
| Izvirna vrsta | Listov |
| Največja hitrost tiskanja | Do 20 str/min |
| Največja ločljivost kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Največja hitrost kopiranja | Do 20 str/min |
| Priporočena mesečna količina | Do 2000 strani |
| Standardna kapaciteta predala | 150 listov |
| Kapaciteta izhodnega predala | 50 listov |
| Razred največje ločljivosti tiskanja | Do 2400 x 600 dpi |
| Največji razred ločljivosti kopiranja | Do 600 x 600 dpi |
| Ločljivost tiskanja | Do 2400 x 600 dpi |
| Skeniranje | 600 x 1200 dpi |
| Povezljivost | LAN, USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| Teža | 7,3 kg |
| Hitrost tiskanja | Do 20 ppm |
| Vmesnik | USB 2.0, Wi-Fi(n), LAN |
| Dimenzije (WxDxH) | 38,5 cm x 34 cm x 25,5 cm |
| Tehnologija tiskanja | Laserski |
| Vrsta medija | Navaden papir, recikliran papir |
| Garancija proizvajalca | 3-letna garancija z registracijo izdelka |
| Vrsta Naprave | Večnamenski tiskalnik |
| Velikost Medija | Pravni podatki (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm) (maks.) |
| Funkcije pisarniške naprave | Optično branje v e-pošto, optično branje v OCR, optično branje v sliko |