BROTHER CZ-1005 50 mm širok trak za VC-500W
Brother originalna rolica CZ-1005 z neprekinjeno dolžino ~ 2 (1.97") je 50 mm široka in 16.4 ft. (5 m) dolga ter omogoča izdelavo etiket, fotografij, nalepk in drugih izdelkov do dolžine 17 palcev. Ponaša se s tehnologijo ZINK Zero Ink, pri kateri so vse barve, potrebne za visokokakovostno tiskanje fotografij, vgrajene v papir. Papir ZINK na rolici CZ-1005 je odporen na vodo, trganje in madeže ter ima lepilno podlago, ki se oprime večine površin, zato je idealen za izdelavo nalepk. Zabavali se boste pri okraševanju, personalizaciji, organizaciji in ustvarjanju vsega od ročno izdelanih daril, darilnih ovojev in obeskov, voščilnic in vabil, nakita ter foto projektov, vključno s fotostripi in panoramskimi fotografijami, do zabavnih daril, otroških nalepk in družinskih aktivnosti, kot tudi pri številnih organizacijskih opravilih, poslovnih projektih, naslovnih etiketah, scrapbookingu, domači dekoraciji in še več.
Tehnične specifikacije:
| Proizvajalec | BROTHER |
|---|---|
| EAN | 4977766779319 |
| Vključena količina | 1 zvitek (zvitki) |
| Združljivo z | Brat VC-500W |
| Velikost Medija | Valj (5 cm x 5 m) |
| Vrsta Izdelka | Neprekinjene oznake |
| Opis Izdelka | Brother CZ-1005 - neprekinjene etikete - 1 kolut(i) - Valj (5 cm x 5 m) |
| Tehnologija tiskanja | ZINK |
| Zasnovano Za | Brat VC-500W |