|
Tipkovnica Logitech K400 zagotavlja brezžični nadzor nad računalnikom ali prenosnikom.
Unifying
Brezžično
Domet 10 m
sledilna ploščica, na dotik
Multimedijske tipke
Priklop USB
Lokalizacija UK - SLO gravura
Baterije: 2x AA
Barve:črna
Povezava do dobavitelja: https://www.logitech.com/en-us/product/wireless-touch-keyboard-k400-plus
| Proizvajalec | LOGITECH |
|---|---|
| EAN | 5099206070868 |
| Garancija | 2 leti |
| Economic operator in EU / authorized representative | LOGITECH EUROPE S.A. |
| Postal address | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands |
| Electronic address | https://support.logi.com |
| Vrsta kazalne naprave | Touchpad |
| Potrebno število baterij | 2 |
| Teža | 0,53 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Vmesnik | USB |
| Barva original | Črna |
| Lokacija naprave | Zunanji |
| Globina (mm) | 23.5 mm |
| Višina (mm) | 139.9 mm |
| Širina (mm) | 354.3 mm |
| Nazivna teža | 0.39 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.26 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.26 kg |
| Paketov v škatli | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 5099206070868 |
| Bruto teža paketa (kg) | 5.76 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 370 mm |
| Širina paketa (mm) | 31 mm |
| Višina paketa (mm) | 153 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 379 mm |
| Širina škatle (mm) | 171 |
| Višina škatle (mm) | 321 mm |
| Podprte klasifikacije baterijskih celic | AA |
| Število vključenih baterij | 2 |
| Postavitev tipk | QWERTY |
| Tehnologija povezovanja | Brezžičen |
| Lokalizacija | Slovensko EMEA |
| Brezžična tehnologija | RF |