|

| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711387620694 |
| Garancija | 3 leta |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni, Garancijska kartica |
| Vključeni kabli | HDMI kabel, Napajalni kabel, DisplayPort kabel |
| Značilnosti zaslona | LED osvetlitev ozadja, Splendid tehnologija, HDCP Ready, Tehnologija brez utripanja, UHD, Medla modra svetloba, HDR10, GamePlus Technology, Flicker Safe, Color Temperature Selection, QuickFit, VRR Technology, Eye Care Plus Technology, Blue Light Filter |
| Skladnost monitorja s standardi | VESA FDMI |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Teža | 9.3 kg |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Barva original | Črna |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Poraba energije pri delovanju | 24 W |
| Globina (mm) | 224 mm |
| Višina (mm) | 523 mm |
| Širina (mm) | 614 mm |
| Nazivna teža | 4.86 kg |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711387620694 |
| Bruto teža paketa (kg) | 9.3 kg |
| Lokacija napajalnika | Notranji |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Vrsta napajalnika | Napajanje |
| Dolžina paketa (mm) | 684 mm |
| Širina paketa (mm) | 466 mm |
| Višina paketa (mm) | 146 mm |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 0.5 W |
| USB 3.2 Gen 1 | 4 (USB 3.2 (type A)) |
| Vrsta avdio izhoda | Stereo |
| Najvišja ločljivost | 3840 x 2160 |
| Ergonomske lastnosti | Nagib, Nastavljiva višina, Pivot, Vrtljivo |
| Vmesnik FDMI | 100x100mm |
| Avdio vmesnik | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| DisplayPort | 1 |
| Izhodna moč na kanal | 2 W |
| EPREL | 2050304 |
| Vrsta matrike | IPS |
| Gledljiva dolžina diagonale | 27" |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.155 mm |
| Število barv | 1.07B |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 60 Hz |
| Najvišja horizontalna frekvenca | 160 kHz |
| Najnižja horizontalna frekvenca | 30 kHz |
| Svetlost slike | 350 kandel / m² |
| Maksimalen horizontalni zorni kot | 178 ° |
| Maksimalen vertikalni kot gledljivosti | 178 ° |
| Čas odzivnosti | 5 ms |
| Obdelava zaslona | Anti-glare |
| Razmerje slike | 16:09 |
| Vrsta oblike zvočnika | Integrirano |
| Varnostne lastnosti | Kensington ključavnica |
| Gamut | SRGB 99% |
| Najvišja vertikalna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vertikalna frekvenca | 40 Hz |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Diagonala zaslona | 27" |
| Izhodna moč | 4 W |
| Vgrajene Naprave | USB Hub |
| Najnižja poraba energije | 0.5 W |