|

| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711081047582 |
| Garancija | 3 leta |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | Napajalni kabel |
| Značilnosti zaslona | LED osvetlitev ozadja, Full HD, Splendid tehnologija, HDCP Ready, Trace Free, Tehnologija brez utripanja, Medla modra svetloba, GamePlus Technology, AMD Adaptive Sync Technology, Color Temperature Selection, Eye Saver Mode, QuickFit, Dark Boost |
| Skladnost monitorja s standardi | VESA FDMI |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Teža | 5,31 kg |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Barva original | Črna |
| Poraba energije pri delovanju | 16.7 W |
| Globina (mm) | 211 mm |
| Višina (mm) | 350 mm |
| Širina (mm) | 540 mm |
| Nazivna teža | 3.21 kg |
| Najvišja temperatura okolja | 40 °C |
| Najnižja temperatura okolja | 0 °C |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| Koda EAN | 4711081047582 |
| Bruto teža paketa (kg) | 6.8 kg |
| Najvišja vhodna frekvenca | 60 Hz |
| Najnižja vhodna frekvenca | 50 Hz |
| Najvišja vhodna napetost | 240 V |
| Najnižja vhodna napetost | 100 V |
| Vrsta napajalnika | Napajanje |
| Dolžina paketa (mm) | 728 mm |
| Širina paketa (mm) | 420 mm |
| Višina paketa (mm) | 155 mm |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Poraba energije v pripravljenosti/mirovanju | 0.3 W |
| Vrsta avdio izhoda | Stereo |
| Najvišja ločljivost | 1920 x 1080 |
| Ergonomske lastnosti | Nagib, Nastavljiva višina, Pivot, Vrtljivo |
| Vmesnik FDMI | 100 mm |
| Avdio vmesnik | 1 (3.5 mm mini vtič) |
| USB2.0 | 2 (USB tip A) |
| DisplayPort | 1 |
| Izhodna moč na kanal | 2 W |
| VGA | 1 (15-pin DB) |
| EPREL | 644959 |
| Vrsta matrike | IPS |
| Gledljiva dolžina diagonale | 23.8" |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.2745 mm |
| Število barv | 16.7 M |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 75 Hz |
| Najvišja horizontalna frekvenca | 85 kHz |
| Najnižja horizontalna frekvenca | 30 kHz |
| Svetlost slike | 250 kandel / m² |
| Maksimalen horizontalni zorni kot | 178 ° |
| Maksimalen vertikalni kot gledljivosti | 178 ° |
| Čas odzivnosti | 4 ms |
| Obdelava zaslona | Anti-glare |
| Razmerje slike | 16:09 |
| Vrsta oblike zvočnika | Integrirano |
| Dinamično kontrastno razmerje | 100 000 000: 1 |
| Najvišja vertikalna frekvenca | 75 Hz |
| Najnižja vertikalna frekvenca | 48 Hz |
| Tehnologija zaslona | TFT Active Matrix |
| HDMI | 1 (HDMI (Tip A)) |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Diagonala zaslona | 23.8" |
| Izhodna moč | 4 W |
| Najnižja poraba energije | 0.3 W |