|
| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711387543511 |
| Garancija | 2 leti |
| Vključeni dodatki | Screw |
| Economic operator in EU / authorized representative | ASUS COMPUTER GmbH |
| Postal address | Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| Electronic address | ProductSafety@asus.com |
| Ležaj | Hydro Bearing |
| Nazivno razmerje hitrosti | ± 10 |
| Pretok zraka @ nazivni hitrosti | 76.3 ft³/min |
| Značilnosti hlajenja | RGB Sync Ready |
| Teža | 0,52 kg |
| Garancija v mesecih | 24 mesecev |
| Barva original | Bela |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 1 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711387543511 |
| Bruto teža paketa (kg) | 1 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 155 mm |
| Širina paketa (mm) | 125 mm |
| Višina paketa (mm) | 95 mm |
| Število ventilatorjev | 3 x 120mm*28mm*120mm |
| Vrsta hlajenja | Ventilator |
| Nazivna najvišja hitrost | 2000 vrtljajev / minuto |
| Tipična raven hrupnosti delujoče naprave | 29 dB |