|
GRAFIČNI PROCESOR: NVIDIA GeForce RTX 5070
VODILO: PCI Express 5.0 x16
POMNILNIK: 12GB GDDR7 192bit
TAKT PROCESORJA: do 2640 MHz
TAKT POMNILNIKA: 28000 MHz
IZHODI:
3 x DisplayPort 2.1b
2 x HDMI 2.1b
PODPORA ZA: OpenGL 4.6, HDCP Support 2.3
ZAHTEVE NAPAJANJA: 750W min. 1 x 16-pin
DODATNO:
Military-Grade Components
Protective PCB Coating
Axial-Tech Fans
Vented Exoskeleton
Phase-Change GPU Thermal Pad
Dual BIOS
GPU TWEAK III
| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| EAN | 4711387849071 |
| Garancija | 3 leta |
| Vključeni dodatki | Hiter začetni meni |
| Vključeni kabli | Adapter Cable |
| Lastnosti BIOS-a | Dvojni BIOS |
| Število procesorskih tokov | 6144 |
| Tensor Core Quantity | 192 |
| Ray-tracing Cores Quantity | 48 |
| Maksimalno število podprtih monitorjev | 4 |
| Funkcije 2D/3D | HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection) Nvidia G-Sync Nvidia G-Sync NVIDIA Game Ready NVIDIA Game Ready NVIDIA Studio NVIDIA Studio NVIDIA Broadcast NVIDIA Broadcast 5th Tensor Cores 5th Tensor Cores 4th Ray Tracing Cores 4th Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA Reflex 2 NVIDIA ACE NVIDIA ACE |
| Podpora za API | OpenGL 4.6 DirectX 12 Ultimate Vulkan 1.4 |
| Zmogljivost vgrajenega video pomnilnika | 12 GB |
| Pasovna širina vodila pomnilnika | 192 bit |
| Pasovna širina pomnilnika | 672 GB/s |
| Število vmesnikov za zaslon | 3 |
| Zunanja moč | 16 pin |
| Card Slot Width | 3.125 slot |
| Pospešena hitrost jedra grafičnega procesorja | 2610 MHz |
| Hitrost grafičnega pomnilnika | 28 GB/s |
| Število vmesnikov HDMI | 2 |
| Zahtevana izhodna moč | 750 W |
| Značilnosti grafične kartice | Aura RGB |
| Ime jedra grafičnega procesorja | GB205-300 |
| Število enot za preslikave tekstur | 192 |
| Število izhodnih enot za render (ROP) | 80 |
| Hitrost zapolnitve (teksture) | 481.9 Gpixel / sekundo |
| Hitrost zapolnitve (slikovne pike) | 240.9 Gpixel / sekundo |
| Teža | 1,53 kg |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |
| Globina (mm) | 329 mm |
| Višina (mm) | 62.5 mm |
| Širina (mm) | 140 mm |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 4711387849071 |
| Bruto teža paketa (kg) | 2.33 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 420 mm |
| Širina paketa (mm) | 226 mm |
| Višina paketa (mm) | 87 mm |
| Zahtevani standardi za razširitvena mesta | PCI Express 5.0 |
| Najvišja ločljivost | 7680 x 4320 |
| Vrsta hlajenja | VGA hladilnik |
| Nabor grafičnih čipov | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Vrsta grafičnega pomnilnika | Pomnilnik video nadzornika |
| Vrsta pomnilnika | GDDR7 |
| Pomnilnik | 12GB GDDR7 192bit |