|
| Proizvajalec | AMD |
|---|---|
| EAN | 730143315579 |
| Garancija | 3 leta |
| Značilnosti | AES navodila AMD Virtualization tehnologija Streaming SIMD razširitve Streaming SIMD razširitve 2 Streaming SIMD razširitve 3 Streaming SIMD razširitve 4.1 Streaming SIMD razširitve 4.2 Streaming SIMD razširitve 4A Advanced Vector Extensions Dodatno SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 Secure Hash razširitve algoritma AMD Precision Boost 2 RAID Support PCI Express 5.0 Support Multimedia Extensions (MMX(+)) AMD EXPO Memory Overclocking Technology |
| Economic operator in EU / authorized representative | Advanced Micro Devices Inc. |
| Postal address | Logic Drive, Bianconi Avenue, Citywest, Dublin, D24 T683, Ireland |
| Electronic address | Product-compliance@amd.com |
| Teža | 0,11 kg |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Grafična kartica | AMD Radeon Graphics |
| Število jeder | 12 |
| Delovni takt | 4.40 GHz |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 0.06 kg |
| Paketov v škatli | 4 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 730143315579 |
| Bruto teža paketa (kg) | 0.66 kg |
| Dolžina paketa (mm) | 125 mm |
| Širina paketa (mm) | 35 mm |
| Višina paketa (mm) | 125 mm |
| Dolžina škatle (mm) | 138 mm |
| Širina škatle (mm) | 380 mm |
| Višina škatle (mm) | 148 mm |
| Količina niti | 24 |
| Ime jedra | Granite Ridge |
| Ležišče | AM5 |
| Produkcijska tehnologija | 4 nm |
| Nabor | 64 bit |
| TDP | 120 W |
| Vrste pomnilnikov | DDR5 |
| Število pomnilniških kanalov | 2 |
| Supported Memory Speed | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 28 |
| Osnovna frekvenca grafike | 2200 MHz |
| Turbo delovni takt | 5.50 GHz |
| Velikost predpomnilnika L2 | 12 MB |
| Velikost predpomnilnika L3 | 128 MB |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X3D |
| Vrsta Izdelka | CPU Desktop |
| Pomnilnik RAM | 192 GB |
| Garancija v mesecih | 36 mesecev |